SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak rozpoznać autentycznośc mety.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
siemano,
mam spory problem, załątwiam dla kumpla mietka, bo on nie ma wtyków a ja mam. Ale nigdy wcześniej nie stosowałem tego i nie wiem jak to wygląda. Zależało mi na czasie a dil nie miał dostawy ostatnio, więc odkupiłem od jednego kolesia 100 w otwartym opakowaniu. Ale nie ufam mu, boje sie, że wciśnie mi jakąś lipe, a jutro ide odebrać.

Jak moge spawdzić czy to aktycznie jest metanabol?
To ma byc ruski mietek, dawki nie znam, niby w pudełeczku (białym), nie w blistrze.

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
a CZemu otwarty słoiczek?to śmierdzi wałem
2

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
otwarty sloiczek bo penwie to jest pakowana po 200 a koles pewnie chcial 100 wiec mu dil odliczyl Ale powaznie to smierdzi walem.
1

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
no właśnie, opakowanie po 200, innych nie mają. Ale jak to sprawdzić? meta ma jakiś zapach? smak przy przegryzieniu, polizaniu? jakiej wielkości jest wogóle ta tabletka mety, jakiego koloru powinna być?
1

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
To under wiec wielkosci tabsow moze sie roznic tzn.nie w jednym pudelku ale z innych partii np.Ta meta o ktorej piszesz powinna miec slodkawy posmak,kolor bialy najczesciej bez przedzielajacej kreski.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
a dowiedziałęm się właśnie, że rozmiar jak tabletki powinien wynosić mniej wiecej tyle co rozmiar tabletki ekstazy (grocha "wisienka"), albo nieco mniejszy. Nie wiem ile w tym prawdy, a wy jak powiecie?

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
zabardzo sie nie znam na pixach ale srednica by sie zgadzala tylko chyba pixy sa grubsze...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
"podwójne wiśnie" ??? jesli tak to rozmiar zblizony. grubosc cos jak chlorchinaldin ma ta metka, a smak slodkawo gorzki, mi sie najbardziej kojazy ze slodzikiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Tak jak pisało w innych postach na ten temat powinna by c lekko słodka :P że mogłbyś dodawac do herbaty zamiast słodziiku:) ( tylko tak nie rób bo to bylb7y najdrozszy słodzik w polsce :D:D)

pzd:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
dobra, już to mam: Firma AKRIHIN
nazwa preparatu: METHANDROSTENOLON

Pudełeczko plastikowe, z etykietą w kolorze białym, bladoniebieskim (jak tło na sfd0 i niebeiskim (nie dokłądnie neibeiskim ale to taki odcień niebieskiego)

kolor tabletki słomkowy (jak przeciętny mocz), bezsmakowe, bez przedziałki na tabletce. Tabletka ma średnice 6 mm i grubośc 2 mm.

Czy jest tu ktoś kto spotkał się z tym czyms i czy to jest dobra meta czy nie?

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na moje oko powinna byc biala.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

ostra redukcja clen,sally,t3 4 msc.ON

WHEY premium