SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak rozplanowac dlugi cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

94

Wzrost

182

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

-

Obwód uda

64

Obwód talii

93

Staż na siłowni

6.5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b-270 ww-360 t 87

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

w trakcie pierwszego

Cel cyklu

masa jakosciowa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

17

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto/endo

Stan zdrowia

idealny

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie sprawdzam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
Cześć
Potrzebuje pomocy w ułożeniu długiego cyklu.
Jestem w 3tyg pierwszego cyklu masowego
1-5 meta 30mg ed
1-12 test cypio e4d
(chcialbym tu cos dolozyc po metce na ostatnie 7tyg)

Potem planuje przejść z masy na redukcje tez na saa.
Redukcje chcę poprowadzić do 3msc czyli by wyszlo 20-24tyg na saa potem albo przerwa albo mostek i kolejny cykl masowy,potem przygotowania do zawodow.

Potrzebuje pomocy w ulozeniu tego zeby to wszystko mialo rece i nogi.

Odrazu idę z grubej rury,bo muszę zbudować podstawe do okresu przygotowawczego ponieważ planuje postartowac,właśiwie to jest główny powód dlaczego wziełem sią za saa.
W przyszlym roku koncze 23lata i chcialbym postartować jeszcze w juniorach.

Z góry dzięki

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5228
Pytasz o trzy kolejne cykle? Kto ci się tak rozpisze? Robisz pierwszy cykl a planujesz pół roku na teściu, możesz dać metke 12- 15. I zrób normalny odblok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
Pytam z wyprzedrzeniem po to,zeby miec wszystko rozplanowane i krok po kroku realizowac swoj plan.Mysle ze odblok+redukcja to wyjdzie z tego kupa.Do konca maja jestem na masie,od poczatku czerwca na redukcji więc gdzie tu sens się odblokowywac?Przedewszystkim interesuje sie tym,co dać po mecie na ostatnie 7tyg masy.Myslalem nad npp

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
stada cypio bijesz 250 mg co 4 dni?? bo nie napisałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
Znajomy na koniec cyklu na enanie dorzucił metki i efekty znakomite. Non stop rosnie,a miesko suche, bo to ekto. Jak na poczatek dasz mete, to potem moze byc stagnacja. Ewentualnie mysle, ze danie malych dawek mety na poczatek jak test sie nei rozkreci bd w miare dobrym pomyslem. A na koniec juz normlane, wieksze dawki do testa dolozyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
bartosf
Znajomy na koniec cyklu na enanie dorzucił metki i efekty znakomite. Non stop rosnie,a miesko suche, bo to ekto. Jak na poczatek dasz mete, to potem moze byc stagnacja. Ewentualnie mysle, ze danie malych dawek mety na poczatek jak test sie nei rozkreci bd w miare dobrym pomyslem. A na koniec juz normlane, wieksze dawki do testa dolozyc.


nie masz pojecia to nie doradzaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
stada na moscie mozesz zrobic redu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
rafiz cypio bije co 4dzień czyli poniedzialek rano i piatek rano potem wtorek itp,wiec po metce co moge dozucic?I po masie moglbym zrobic miesiac mostu na propie potem podbic dawke propa dodac wino na 8tyg i byloby by git?

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
po mecie podbij testa w górę i tyle.Mogłeś dać na czas metki 250 mg a po mecie wejść na 500,no ale jak już wystartowałes to tyle .Jak masz w zbiorczych flakonach 10 ml to naciągaj po 1.2 1.3 ml po mecie lub jesli masz w ampach wbijaj co 3 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
u mnie masa stanela po mecie jak dalem ja z enanem. podbilem dawke naweo o 70% i tylko siła szła ;/ wiecej tak nie zrobie. dalbym npp na bank :)

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
Jezeli zdecydowalbym sie na npp to podbijac tescia?Czy moze wtedy lepiej pozostac przy tej samej dawce ale co 3dni tesc+npp w jednej iniekcji

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski testo i wysoki estradiol 105 pg/ml co robić?

Następny temat

STANABOL

WHEY premium