SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak rozlozyc sobie cykl metanabolem prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odp-SFD-pl z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
Witam mam 20 lat waze 90 kg cwicze od 16 roku zycia jestem po 1 cyklu metki ruskiej bralem piramidką 300 tabs 2 miesiace temu przybralem 7 kg na niej. Teraz zamierzam wziac sie za 2 cykl mam 500 metanabolu rosyjskiego 5mg do tego omega 3 + omega 3-6-9 1200 mg , primrose oil na lepszą przemiane materii do tego b12,sylimaron na wątrobe,glutamina olimpu i gainerek mega mass 4000 i clomid. moglibyscie mi pomoc w rozpisaniu tego ? z gory bardzo dziekuje pozdrawiam ;)

To styl życia, fair play nie istnieje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
nie szkoda ci watroby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
wiesz licze sie z tym ale kiedy czlowiek cwiczy te 4 lata i nie widzi znacznych rezultatow to kazdy sięga wkoncu po cos takiego, wiem ze to glupie usprawiedliwienie no ale zdecydowalem sie juz i nie zmienie zdania wiec jesli chcesz mnie namawiac nieuda Ci sie ;) pozdrawiam dzieki za troske ale radze sobie ;P

To styl życia, fair play nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14233
to polec 1-6 30mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
masz podwieszony temat o metanabolu,poczytaj

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 426 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21823
Radzę zacząć myśleć o shotach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
jak ćwiczysz 4 lata i nie widzisz efektów to zacznij myśleć o diecie...

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
moze zacząc od 2 tabs dojechac do 12 i zjezdzac do tych 6 tylko ile dni brac ten max 12 bo od 2 zacząc tydzien i 4 tabs tydzien 6 tabs czy macie inne pomysly ?

To styl życia, fair play nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
znaczy widze efekty trzymam diete jak powinno tylko ze w miare jedzenia apetyt rosnie... rozumiesz ;d

To styl życia, fair play nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
TAK! nie potrzebne są żadne piramidki stała dawka
tak jak kolega wyżej już napisał
1-6 30mg ed

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
wiem ze zaraz bedzie smiech i wypisywanie a mozesz mi to po polsku napisac bo jestem nowy na forum i nie znam sie za bardzo na tym slangu...
ja przez to co napisaliscie rozumiem 30 mg dziennie dawka dzielona 6 tygodni tak ?

To styl życia, fair play nie istnieje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zelazo und B12

Następny temat

Cos mocnego na Wzrost?

WHEY premium