SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak powinien wygladac odblok?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
siema za 4 tyg koncze cykl 1-8enan 6-9wino i mam watpliwosci co do odbloku jego pierwotna wersja wygladala tak ze po ostatnim strzale testa zaczynam hcg i koncze je bic razem z ostatnim tabsem wina pozjnij clomid 150 pierwszy dzien 100 nastepne 2 i 50 do konca (2 listki) jednk po przeczytaniu kilku artykulow na temat odbloku mam pewne watpliwosci clom po enanie bierze sie 2 tyg po ostatnim strzale wiadomo dlugi ester ale do tego dochodzi wino w tbasach gdzie ma krotki na dodatek nie jestem pewien czy konieczne jest hcg po takim cyklu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Jeśli chodzi o HCG to konieczne.. O rozpoczęciu odbloku po winku sie nie wypowiadam bo brak doświadczenia..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
hcg niekonieczne, dzien po winie zacznij clomid 100mg dziennie przez 3tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
że niby jajeczka wrócą do normalu naturalnie??

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
po 9tyg nie beda musialy do niczego wracac bo nie zdarza zmalec, sam clomid jest na tyle stymulujacy jadra ze nie trzeba hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
moze tak zapytamy autora postu czy zmalaly czy nie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
nie zmalaly dziekuje za troske dopiero teraz moge odpisac o to mi wlasnie chodzilo z tym hcg ze jesli nie ma koniecznosci to po co ladowac tez ma swoje sklutki uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
odrazu na nastepny dzien ten clomid a enan jeszcze bedzie go cos tam krwioobiegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
wd. mnie clom powinieneś zacząć łykać po ok 14 dniach od ostatniego strzału z enanka..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
no za duzo to mi nioe pomogles bo tle to sam wiedzialem bo taki jest okres poltrwania enana ale do tego dochodzi wlasnie to wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
sorka nie zauważyłem..
To w takim razie z czym problem? winko ma okres półtrwania do 14 godzin..
Zacznij brać Clom 14 dni po enanie czyli 7dni po winku- tak wnioskuje z rozpisanego przez Ciebie cyklu..

(ps. winko kończy działanie ale kręci się enan więc nie ma zagrożenia o które Ci zapewne chodzi)

Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2008-05-08 23:50:18

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BD Pharma

Następny temat

Drugi cykl co e5d

Wiecej