SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak poprawidzi klatke

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 182
ma pytanie jak poprawidzi weewnętrzną częsic klatki jakie czwiczenia morze jakisi wzór planu treningowego

Creatyna to suplement święty po 6 tygodniach jestem wyrośnięty do tego argina która mnie spompuje niech każdy tego spróbuje .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
W ostatnim numerze magazynu " REBEL : - http://magazine.rebel-mag.eu/ masz dostępne fajne ćwiczenie które pokazuje Tomasz Lech.

Strona 60 - 61


Generalnie wszystkie wyciskania w wąskim uchwycie z tym że łokcie muszą być dość blisko ciała. A tak w ogóle to jeśli masz przyczepy mięśni daleko od środka klatki to bardzo długo zajmie Tobie zabudowanie tego obszaru.
No i nic na szybko, może wszystko jest ok, może po prostu potrzebujesz czasu żeby " wrzucić na siebie trochę mięsa "

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13706
Wyciskanie sztangi wąskim chwytem, pompki na poręczach i dobrze dopięte rozpiętki he he fajnie brzmi. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 182
dzieki czyli masowaci i czysta mase budowac

Creatyna to suplement święty po 6 tygodniach jestem wyrośnięty do tego argina która mnie spompuje niech każdy tego spróbuje .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Jeżeli się nie mylę to podobny temat był już poruszany na forum. Poszukaj go znajdziesz tam wszystkie potrzebne informację.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczyc ciagle to samo?

Następny temat

[ART]Śniadania mistrzów TREC - 1000kcal , 2 minuty!!

Wiecej