SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak połączyć siłownie z piłką nożna?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, czy mógłby mi ktoś doradzić jak połączyć te dwie rzeczy? mianowicie chodzi mi o ćwiczenia na siłowni z bieganiem [przygotowanie kondycji pod piłke nożną]. Trening biegowy chcę robić na świeżym powietrzu, bieganie na bieżni źle działa mi na kolana. Z tej przyczyny bieganie po siłowni raczej odpada. z powodu pracy nie umiem też zrobić tak,że bym biegał np rano a ćwiczył wieczorem.
Ostatnio ćwiczyłem metodą FBW co drugi dzień na maksa,a w dni wolne lekkie przejażdżki rowerowe, lecz chcialbym rozpocząć teraz nowy trening metodą SPLIT i nie wiem jak połaczyć go z bieganiem.
Myślicie że takie rozwiązanie ma sens:
pon; nogi
wt; bieganie
sr. klatka i triceps
czw; bieganie
pt; plecy i biceps
sb; bieganie
nd; barki, przedramie, po 1raz biceps i triceps
i co za tym idzie to w drugim tygodniu zaczynam od biegania,potem nogi itd

czy lepiej pozostać przy FBW i to przeplatać z bieganiem [zamiast roweru]?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaj,
jeśli twoim podstawowym celem jest PN, to FBW będzie się sprawdzać lepiej. Natomiast jeśli jest na odwrót to możesz popróbować ze splitem. Natomiast proszę Cię o założenie konta na forum oraz założenie tematu w odpowiednim dziale wraz z zamieszczoną ankietą.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
spoko artykuł mozesz poczytać
https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niepełne podciągania

Następny temat

dolny grzbiet

WHEY premium