SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak miezy sie poziom %BF

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
jak to sie robi???

:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
to jed dobre pytanie stronka z sfd nie chodzi ... sam chciałem sobie sprawdzic zaraz poszukamy :)

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
byl bym wdzieczny jak bys znalazl bo ja juz szukalem i nic..

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
http://www.linear-software.com/online.html 

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
kurcze niewiem jak z tego skozystac nie ma tego po polsku?

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
obliczylem ale cos nie tak chyba wyszlo:(

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
imo te wszystkie pomiary z mierzeniem grubości fald tłuszczu to głupota totalna.
inne metody niż profesjonalny sprzęt, nie warte uwagi,
pomiar kosztuje w granicach 50 zł i dostajemy do tego od cholery innych wyników etc.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
u mnie w miescie w aptece jest takie urzadzenie co wlasnie mierzy poziom bf. nic to nie kosztuje, bierzesz od sprzedawcy zetonik i wrzucasz. odrazu podaje ci wzrost wage, potem trzymasz za takie dwa gowienka i wylatuje ci druczek ile wazysz wzrost poziom bf i przedzial ile czego mniej wiecej powinno byc

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Non właśnie, takie podawanie zawartości tłuszczu oparte o masę i wzrost jest miarodajne?? Są chyba takie wagi??A wiem, że koleżanki robiły na uczelni badania dzieciakom to miały jakiś fałdomierz czy cóś takiego...

sam nie wiem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzić "typowo kobiece" partie ciała

Następny temat

dieta na mase pomocy!!!

WHEY premium