SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak dawkowac megace?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
posiadam 1 butelke megace i chcialbym sie dowiedziec o jego dawkowanie, waze 68kg, 175cm, 21 lat tylko prosze nie komentowac tego specyfiku prosze tylko o rozpiske dawkowania zalezy mi na masie mam do tego gainer carbo i kreatyne wiec komentarze typu ze mnie zaleje tluszczem bede nie na miejscu patrzac na moja wage pzrd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Megace jest dobrym środkiem ale jeśli ktoś wie w jakim celu go użyć. Osobiście używałem go po przerwie w diecie i treningu. Nie byłem w stanie zjeść tyle ile chciałem przez kilka dni. Zjadłem chyba 10 porcji megace (10x 10ml) w 10 dni. Apetyt powrócił a środek odstawiłem. Nie zauważyłem zalewania ani zrobienia masy na tym środku a służył jedynie do odzyskania apetytu i w tym celu jest nie zastąpiony.

Tak ja to widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
To chyba nie w tym dziale, bo to nie doping... To tylko na pobudzenie apetytu o ile się nie mylę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
mylisz sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
DAWKOWANIE:
Doustnie. Przed podaniem zawiesinę należy dokładnie wymieszać. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.

https://www.sfd.pl/Megace-t249995.html

Jest przecież wyszukiwarka.. Wbijasz megace i pozamiatane...


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-02-02 18:17:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
10ml bedzie ok czy za duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
dział dobry, tylko po co Ci megace?

komentarze typu ze mnie zaleje tluszczem bede nie na miejscu patrzac na moja wage


mylisz sie, tłuszczem to Cie może zalać bez względu na to ile ważysz, wystarczy ze dieta bedzie z dupy

zrób sobie diete i nie myśl o megace, dla własnego dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5619
nie doping ale farmakologiczna substancja na recepte pod co bys to przypiol jak nei pod doping

10 ml na czczo przed sniadaneim i apetyt na caly dzien murowany
gdyby nie kopalo jak trzeba po tygodniu to wez 15 ml
niektorzy wala 30 ml ale po co ladowac az tyle jak 10 moze czesac

Jesli Ci pomogelm daj Soga ;]

http://s2.onlyfight.pl/info.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
no i oto mi chodzilo dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
GelSSon napisałem "o ile się nie mylę"...
Zwracam honor i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
pudzian89 chodzilo mi oto ze jestem suchy i nawet gdyby mnie troche zalalo to wyjdzie mi to na dobre przynajmniej zakryje zebra a w moim przypadku latwiej zrzucic mase niz ja zdobyc uwierz mi

Zmieniony przez - xapatan w dniu 2009-02-02 18:22:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5619
edit:
spuznilem sie ael masz odpowiedz co do dawki
PS
mam nadzieje ze masz 18+ bo ankiety nikt nei wolal

Jesli Ci pomogelm daj Soga ;]

http://s2.onlyfight.pl/info.php 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koniec z koksem pomocy

Następny temat

meta+prop+npp

Wiecej