SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak dawkowac cp?? help fast !! ;]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
mam puche cp 665g chce ja przeznaczyc na cały cykl. Jak mam dawkowac wiadomo jedna rano dawak a druga po treningu tylko nei wiem ile sypac . Dostałem taką mała łyżeczke ale nie wiem ile g ma pąłca a ile czubata a nei pisiali czy sypac płaska czy czubata . help !;]

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
porcja to 4 płaskie miarki lub 2 czubate, bierze się rano na czczo i przed lub po treningu, w dzień nietreningowy rano i w porze treningu. Chociaż masz tylko 665 a to troche za mało na cykl także w dn bierz może jedną porcje lub dokup mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15893
jedna porcja to 4 płaskie miarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
moge cos do tego dokupic ale dopiero tak za 2-3 tyg heeh co dokupic ? ;] narazie samo cp a co na przedłuzenie wazne zeby w maire tanie i dobre było moze sam jabłczan np. tcm albo m3 creatine ? ;]

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15893
TCM taniej wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
dokup mono np.100g vitala i bedzie luksus, j/w 4 płaskie miarki z opakowania. mono wrzucaj na poczatek wiecej niz cp zeby sie rozkrecić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Dołozysz TCM i bedzie cykl jak trzeba efekty powinny być BDB

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cytrynowe carbo do kreatyny??

Następny temat

nitrobolon 2 500g

WHEY premium