SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak dawkować zestaw na redukcje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
hej,
zakupiłem zestaw suplementów bazując na tym artykule --> https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Cel:_Spalić_tłuszcz__zestaw_suplementów_na_redukcję-a2851.html ,
zakupiłem:
Redox hardcore
ANABOLIC DREAM z Iron Horse
ALLNUTRITION - Coleus Forskholii
ALLNUTRITION - R-ALA
białko Allnutrition
zestaw witamin,
prosze o pomoc w rozpisaniu dawkowania (ktore suple można ze sobą połączyc a ktorych połączeń raczej unikac : co do białka i witamin to nie ma problemu, redox planowawałem brać 3 kaspułki dziennie : 1 rano + 2 przed treningiem, i teraz czy anabolic dream łączyć z redox i tez brac porcje rano i przed treningiem czy osobno i obie porcje po treningu?
i jak rozmiescic R-ALA i Coleus po dwie kapsułki każdego ale o jakiej porze dnia? po treningu czy z rana?
dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
Redox hardcore 2-3 kapsy daj glownie przed aktywnosciami fizycznymi, rano niekoniecznie
ANABOLIC DREAM z Iron Horse porcje po treningu
ALLNUTRITION - Coleus Forskholii w ciagu dnia wrzuc, moze byc rano
ALLNUTRITION - R-ALA do posilkow bogatych w weglowodany, ja ala daje w porze potreningowej i przed snem.
wszystko zalezne ebdzie od tego o jakiej porze dnia masz najwieksza ilosc weglowodanow w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
Redox w DT ok przed treningiem , a w DNT - 2 kapsy z rana?
Anabolic dream w DT po treningu ok, a w DNT ? w DNT można łączyć redox i anabolic dream czy raczej osobno przyjmować ?
Coleus - ok, 2 kapsy z rana, na czczo czy do posiłku czy nie ma to znaczenia?
węgle mam głównie około treningowo także R-ALA dam do posiłku po treningu i to jest mój ostatni posiłek w ciągu dnia wtedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
redox na start mozna dac tylko przed aktywnosciami, niekoniecznie w dni wolne tez
anabolic dream mozna dac o wybranej porze dnia
coleus nie ma wiekszego znaczenia
co do ALA mozna tak dac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
super dzięki, teraz mam pełną jasność :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Green Magnitude szybkie pytanie

Następny temat

allnutrition creatine muscle max 500g

WHEY premium