SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak dawkować dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135
Witam! N wiosne moj cykl z deczką wyglądał tak 100 200 300 400 400 300 200 100, teraz na zime zastanawiam się czy nie zmienic go wydłużając o jeden tydzień ale z tą samą ilością deczki mianowicie 100 200 300x4 200x2 100, ewentualnie zacząć od 100 cały cykl po 200 i skończyć na 100? Zastanawiam sie również nad dodaniem sustanonu ale tylko na próbe 5 amp. w pierwszych 5tyg cyklu? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
Napisz coś o sobie, bo profil nie wypełniony.

waga/staż na siłownii/przebyte cykle.

PS. jesteś z Wrocławia?

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
a jak fajfus?

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1685
nie podoba mi sie
mozesz zrobic deca/bold+test w dawkach trt

kox

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021
nie wiem czemu ale ja jakos nie jestem przekonany do tych piramid z deki z tego powodu ze że w moim przypadku jak schodilem deka ta przestalem odczowac efekty dlatego uwazam ze stale dawki sa bardziej optymalne.fajne polaczenie mozesz osiagnac z prolo lub susta jesli tak sie na nia uparles ale wydluz troche tego tesciaka.

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arsan..

Następny temat

Aminoglutethimid

Wiecej