SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak długo hmbolon???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
Hej.Mam pytanko-jak długo mozna brac Hmbolon-kupiłam360 caps -biore 8 dziennie-jak długo moge jechac na nim??czy musze zrobic przerwe jak na zwyklej kreatynie czy moze moge zjesc ja do konca-pytam bo kazdy mowi inaczej-cykl zaczelam 10-tego wrzesnia.dzieki za pomoc

good shape is all I really want!!!:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...sa więc wiarygodne wiadomości



Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-10-08 17:08:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
W sumie stosuję się ten supel tylko podczas cyklów na kreatynie ale możesz spokojnie zjeść całe.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
dziekuje slicznie

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
HMBolon to mozna w zasadzie i do wyprawy przez styks stosowac nie...

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
Ostatnio tez słyszalam taka opinie.A co zarzucic po skonczonym cyklu hmbolonem???(robie mase)

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10016
ja bym nie traktował tego jako cyklu
ja łaczyłem hmbolon z KO i mono.
niby cos tam tej kretki wsypali, ale mało tego.
a jak chcesz masowac to:\
1) dobra dieta uzupełniana białkiem lub gainerrem
nastepnym razem skup sie bardziej na krecie planujac cykl (dobre mono, np. inkospor, kaizen lub stak np CP na poczatek)

dopiero teraz zauwazyłem ze to Magda a nie facet
z reguły dziewczyny szukaja spalaczy a nie porad dotyczacych robienia masy :)

Zmieniony przez - v1410 w dniu 2007-10-01 13:15:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
hmbolon mozna rowiez stosowac w stalej suplementacji (nie robic wcale przerw )

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
8 capsów to niecałe 2.5g kreatyny więc zasadniczo można brać w suplementacji stałej, ale jesli robisz co jakiś czas cykle na czystej kreatynie/stackach to zrób przerwą dla lepszych efektów


Zmieniony przez - 4kolor w dniu 2007-10-01 16:34:56

Zmieniony przez - 4kolor w dniu 2007-10-01 16:36:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
Dziekuje sliczne za podpowiedzi.Tak Magda hehe-No coz-ja jestem troszke niekonwencjonalna-i zamiast spalac-to chce zbudowac ładna mase miesniowaMam duzy problem z tym ,ze jako kobieta mam bardzo niski poziom testosteronu-wiec wiele mnie to kosztuje by cokolwiek sie budowalo-i za bardzo nikt mi ne umie pomoc,ani dac konkretnej rady co jako dziewczyna powinnam robic by przyspieszyc ten proces-oczywiscie naturalnymi sposobami);-P dlatego kazda mądra rada jest dla mnie na wage złota)pozdrawiam

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Dokup ZMA.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
Zma-potrzebne do lepszej regeneracji potreningowej???jak to faktycznie dziala???

good shape is all I really want!!!:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dołaczyc do kreatynki ??

Następny temat

Białko i kreatyna?czy to dobry wybór?

WHEY premium