SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak cwiczycie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
jak cwiczycie stosujac progresje? czy np uzywacie takiego cieazru co przyt 1wszej serii mozecie uniesc 10 razy i ani razy wiecej potem zwiekszacie cieazr i podnosicie znow tyle razy ile tylko mozecie czy moze stosujecie 2gi system-w pierwszych seriach oszczedzacxie sobie troche enrgii zeby zdolac podniesc na koncu jak najwiecej razsy jak najwiekszy ciezar?dzie za odp:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
ja starałem się zawsze dobierać ciężar tak, aby dobrze technicznie wykonać ćwiczenie i ofkors, żeby nie zabrakło mi siły na zamierzoną ilość powtórzeń
pierwsza seria reczywiście często bardziej rozgrzewkowa, z zapasem, z kolejnymi już różnie

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Mysle ze Typowo Podstawowe i siłowe cwiczenia jak wyciskanie i przysiady to na max trzeba robic . A przy cwiczeniach izolowanych i rozciagajcych wazniejsza jest technika

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
jak robiłem progresje to dobierałem ciężar w pierwszej seri żebym miał zapas 1-2 powtorzeń

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
piersza seria z zapasem ,2 3 na maxa ,w 4 czesto ktos mi musial pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening z kreatyną

Następny temat

Trening

WHEY premium