SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak brac kreatyne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 406
mam pytanie kopiłem sobie te 2 suplementy które widać na zdjęciu poniżej i chodzi oto nie wiem jak korzystać z kreatyny brać w dni nie treningowe czy treningowe jeśli brać w dni treningowe to przed czy po aj jeśli po to czy mogę zmieszać oby 2 suplementy razem xD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 406
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83551
wyszukiwarki użyj było z tysiąc takich tematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale wiele ludzi pisze co innego a my zależy na szybkiej i konkretnej odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83551
napisz jak chcesz brać to Ci powiem czy ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
po treningu do zmieszać z gainerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie próbowałeś nawet znaleźć dawkowania w googlach, dopóki nie wkleisz tu rozpiski odp nie będzie ( przynajmniej z mojej str )

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2014-03-31 14:45:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 642
Ja kreatyne bralem przed treningiem 5g i po treningu 5g a w dni nietreningowe 5g rano naczczo. Nie wiem jak z twoja dieta ale gainera powinies jesc wedlug brakow weglowodanow, bialka i tluszczy. Wlasciwie kazda pora jest dobra na branie gainera, ale staraj sie conajmniej 30 minut po kreatynie zwlaszcza jak robisz w mleku bo tluszcze hamuja dzialanie kreatyny.

~~~~~~~~~~~~~~~~MASA~~~~~~~~~~~~~~~~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 895 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36361
100000000000000000000 tematów o kreatynie. Nie ma jednego dobrego sposobu na dawkowanie jej, lecz badania wykazały że najbardziej "opłacalnym" wyjściem jest brać 5g po treningu. Ja bym polecił ci przed 5g i po treningu 5g Następnym razem używaj wyszukiwarki bo to sie nudne robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10110 Napisanych postów 116466 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1379001
jest wiele sposobów dawkowania i kazdy będzie dobry. mozesz próbować na jednym syklu taki na drugim inny i zobaczysz co na Ciebie działa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4948
5 g dziennie wystarczy w dzien treningowy bierz po treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost masy

Następny temat

tory

Masa