SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak brać te suplementy???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
Mam kreatyne,gainera,tautyne i zastanawiem sie jak to brać.Ćwicze 4 x w tygodniu i nie wiem czy brać w każdy dzień(trningowy i nietreningowy) tak samo czy inaczej.

psycho

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a masz dietę ?bez niej suplementy te nie spelnia tego czego od nich oczekujesz...
jaki staz na silowni

jaki cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
nei no suplementy cvi swoje daja... ale ja polecam po pierwse PLAN JAKI MAZ a po drugie ... dzial nizej tam, z pewnoscia odpowieddzxa lepiej

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
no diete nawet mam.5 posiłków dziennie.Rano płatki owsiane 100 g.Puźniej jakiś mały posiłek tak z 30 min przed siłką.Po siłowni solidny obiad.Puźniej praca i w tym czasie jakieś 3 bułki z piersiami z kurczaka( w sumie jakieś 300 g.n koniec kolacja kanapki albo jajka.Jak w wkomponować te suplementy by było dobrze

psycho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kreatyna
dni treningowe
5g na czczo lub 30min przed treningiem i 5g od razu po treningu
dni nie treningowe
tylko 5g na czczo

gainera bierz 2-3 razy dziennie miedzy posiłkami(jakies 50g) lub zamisat jakiegos posiłku(podwójna porcja)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix

Następny temat

BARDZO WIELKA I DLUUGA PROSBA !!

WHEY premium