SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaką kretke do resztek TCM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
Witam,
Odrazu po nowym roku planuje swój 3 cykl kreatynowy. Może napisze po pare słów o poprzednich. A więc:

pierwszy cykl no mono Olimpa do którego sie bardzo przyłozylem.(czyli dobra dieta i co najważniejsze bardzo ją trzymałem) poszło mi ok 7kg masy, +2 cm w obwodzie ramienia i troche siły.

Drugi cykl to resztki mono+TCM, Diete wtedy szczerze mówiąc zaniedbałem i rezultaty zerowe. Porostu kasa w błoto. Zaero przyrostów, zero siły i zero wytrzymalości. Dodam, że przerwa miedzy cyklami wystraczajaca bo ok 4 miesiące.

Wnioski są takie, że wiem, że dieta to podstawa.
Teraz czas na 3 cykl. Zostało mi około 100caps TCM. I nie wiem co do tego dodać? Czy dokupić TCM czy może CP, a może coś innego?

Czekam, na wasze porady
Teraz czas na 3 cykl kreatynowy

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Mozesz kupic cp/tcm/mono opcji jest wiele kazdy podsunie ci inny pomysl ale kreta to kreta efekty powinny byc te same
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402253
j/w. ilu użytkowników tyle opinii:) ale skoro to ma być 3cykl to możesz zastanowić się nad kretą + jakiś stak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
cell pump, tanio i dobrze.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
no wlasnie licze na takie odp jak wyżej. Że 3 cykl to mozna sporobwac czegos mocniejszzego itp. Chociaz 1 odp jest tez bardzo wartościowa bo pokazuje, ze czasami nei warto wydawac miliona$ na kretke jak zwykle mono moze dac podobne efekty. Wiec dzieki za odp:)

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
jak sirLolek tcm + cell pump, będzie ok, ewentualnie zamiast cp może być nitrobolon II to zależy ile kasy chcesz przeznaczyć, ale tcm i tak musisz dokupić, bo masz trochę mało na cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
no to nei wchodzi w gre to bym dokupywal TCM i jeszcze CP. Musze cos dobrac do tych resztek TCM

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
czyli dokup duza puche cp, jadlem kilka razy i zawsze bylo dobrze

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer białkowy

Następny temat

glutamina, z czym?

WHEY premium