SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jajka c.d

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
To ile ja jajek moge spozywac tygodniowo? Bo teraz jem wieczorem tak z 3 - 4,czasem rano 1 i pozniej zastanawiam sie czy spozywac jakies bialko w szkole,to moge chleb z serem zoltym i jajkiem sobie zrobic...ale 5 jajek na dzien to troszke duzo...Ja czytalem ze powinno sie jesc od 4 - 5 ale tygodniowo.A wy jak myslicie...wiem jem tez inne produkty z bialkiem...ale od niektorych "odpoczywam" spozywam jeszcze tunczyka,twarog chudy,ryby,piersi z kurczaka,(ale nie wszystko co dziennie oczywiscie) jeszcze pije bialko z vitalmaxa 30 g dziennie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma normy, nie ma granicy.
Są inne źródła białka, po za tym urozmaicanie, zamienianie to podstawa odpowiedniej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
Ale to jakbym jadl np 20 jajek na tydzien to nic mi sie nie stanie...jakis cholesterol czy tam miazdzyca...wiesz nie chce se zrobic wiecej szkody niz pozytku z tgeo.Urozmaicam...ale niekiedy cos zamieniam...czasem trzeba od czegos odpoczac...teraz mam przerwe w platkach owsianych i twarogu ale za niedlugo znow to wlacze a co innego wyrzuce:) bo ta dieta jest dosc okrojona i caly zcas jesz podobne rzeczy wiec latwo da sie zrazic do jakis posilkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cholesterol i miażdżyca po jajkach to mity dawno obalone.
A 20 jajek tygodniowo, aż tak wielkie masz zapotrzebowanie że musisz tyle jeść jajek? Nie jedz ich samych. Masz też mięso chude, ryby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 358
Ja tak jadłem jajek od cholery jak byłem młodszy.

A to śniadanko, jajeczniczka. Potem do babci na obiadek - żurek z jajeczkiem, na deser kogiel mogiel. Tak pół roku diety jajecznej minęło, kiedy mój organizm zaczął się bronić... biegunki, rozwolnienia (nawet po 1 jajku). Trwało to trochę czasu, więc przestałem jeść jajka... Od jakiegoś pół roku nie mam żadnych skutków ubocznych i jest świetnie - wreszcie mogę bez obaw przed pójściem do szkoły zjeść jajecznicę z 8 jaj

Z tego chyba można wywnioskować że twój organizm sam Ci "powie" kiedy ma dość, chyba że jesteś chory na coś, przez co nadmiar jajek może wpływać na twój organizm negatywnie (popatrz w link kolegi u góry, w artykule jest to opisane szczegółowo)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa dieta... Prosze o porady i uwagi :-)

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium