SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaaaa

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18399
nie bede komenowal. kazdy robi co chce.

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10612
no nieźle ale klata troche oddstaje a jak tam nogi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11223
Sylwetka ladna 100 kg pewnie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1006
Podsumowując to JEGO zdjecia i JEGO sprawa;] i chyba nie ma o czym na ten temat dyskutowac. dawaj nogi zobaczymy czy rowno nad wszystkim pracowałes.

Work it harder, make it better!
Do it faster, MAKES US STRONGER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
"chyba jacys chorzy jesteście ;/ przypal wstawic jakies chude wystajace żebra albo tluste zalane cialo
a jak sie cos osiagnie to co ? mam sie z tym kryc ? chyba po cos cwicze. moze na basen tez mam nie pojsc ?
wescie sie zastanowcie"

Czyli rozumiem, że nie cwiczysz dla siebie tylko po to, żeby inni mówili ci jaki jesteś za***isty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18399
jaaa *******e
a jak dasz fote z dziewczyna to sie lansujesz? ze ja masz? ;/ masz ja tylko po to zeby miec z nia zdjecie na nk no wes sie typie zastanow. a ty jakie masz foty na nk ?? samej twarzy ? no bo bron boze zeby zdjecie nie ujemo czesci twojego pokoju czy kompa czy fajnej firanki bo juz mozesz zostac posadzony o lansowanie sie ? hehehe zal

zaraz zrobie zdjecie nog

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1006
haha ja w ogole nie wiem o co chodzi... czepiaja sie ludzie tego gdzie kto ma zdjęcia... Jak dla mnie to moglby mieć zdjęcia w Playboyu jezeli mu to odpowiada i i tak nie zwrocil bym uwagi na to jezeli nie byl by fajna dupa:)

Work it harder, make it better!
Do it faster, MAKES US STRONGER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18399
j/w ;p

Wielu nie zdaje sobie sprawy skąd jesteśmy. Harcorowe brzmienie jak partyzanckie pieśni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
śmieszni ludzie niech sobie wrzuca gdzie chce.. lepsze to niż zrobione foto z samochodem czy z laska... żeby tak wyglądać trzeba ciężko pracować dlaczego nie może tego pokazac? bo ma lepsze mieśnie niż inni? pokażcie cwaniaki swoje foto to was pojadą tu wszyscy..

p.s a wypowiadają się tak same szcurki hehe

Zmieniony przez - niezłomnyy w dniu 2010-02-05 14:56:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3374
nk...zal...
co do budowy to nie zle;] ale ryj troche nieproporcjonalny

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeżba to zabawa a masa podstawa;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 lata transformacji filmik youtube

Następny temat

19lat oceniaje

WHEY premium