SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ja na przelomie roku cwiczen.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
spoko motywujecie mnie ;) dzis ide robic barki bedzie jazda 30 kg za plecy i w gore gore. kiedys bylo 50 w seriach na bary, teraz 45 w seriach na klate jade a moj wycisk obecny to chyba nawet nie 50 kg ;) ale coz ... 7 kg masy poszlo ... chlip ja wiem,ze niektorzy to sa byki,ja chociaz po tym roku mialem 38 w lapie a niektorzy po 3 latach tyle maja,ale za to inni po roku maja 40.dzis ostrowia przyszla ide mleko kupic po treningu i jakies jogurty z biedronki,ost kupilem z promocji to zamiast ogladac film to na kiblu siedzialem. ciekawe jakie boby musi walic ronnie coleman po tej calej chemii

Zmieniony przez - Ryo_Hazuki w dniu 2008-05-21 17:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3287
50 cent i jedziesz z koksem. pracuj jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
Ja nie wierze w taki spadek silowy. Gosciu piszesz ze 90kg wyciskales a teraz 50kg 4x max potrafisz? !

niewiem czy to jest wogole mozliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
dla wszystkich niedowiarkow nie zdejmuje sztangi z barkow, rowniez dla ciebie hehe, w poniedzialek dam fotki w tych samych pozach przed spadkami i po, teraz podam wymiary i wyniki silowe po tygodniu cwiczen przed i po spadkach
przed spadkami/po spadkach
bic 38/35
wycisk bary 2x60/35x4-6 nie pamietam dokladnie ....
klata - jak wyzej w poscie kolegi tzn 90/50 x 4
waga - 85/77

ogolnie to teraz koledzy sie smieja ze mnie,ze taki slaby jestem,ale coz ... trzeba sie brac do roboty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
hehe napewno szybko odrobisz spadki w sile :)

GL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2326
czemu tak machasz zero techniki podzucasz i puszczasz podrzucasz i puszczasz a na dodatek sie wyginasz jak bys miał mostek robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31076
Te Franek. Ja na Twoim miejscu nie podniecałbym się tym,że tyle spadłeś. Prędzej zastanawiałbym się co zrobić, żeby było jak kiedyś,a nawet lepiej. Ja Tobie proponuje na pierwszy plan wysunąć technikę(jeśli chodzi o trening), bo bez niej daleko nie zajedziesz. Za każdym razem jak będziesz przerywał po trenowaniu z chu.jową techniką to wrócisz do tego co teraz,takie moje zdanie. Tak poza tym to przemyśl to co robisz, bo siebie okłamujesz pisząc "nie mam czasu"-nie Nas. Wybacz,ale to ściema. Gdybyś chciał to byś na pewno czas znalazł, BA byś nawet miał czas na wiele innych spraw. Ale jesteś leń,to po jaką cholerę dajesz tu zdjęcia z usprawiedliwieniem, skoro sam wiesz, że ten rzekomy "brak czasu" jest spowodowany Twoim wielkim lenistwem?
Podsumowując zacznij "myśleć o sobie" , a nie "o ciężarze ćwiczeń". Jeśli Twoim celem jest rozbudowa własnego ciała. A nie zabawa podczas ćwiczeń. Na koniec dodam, że życzę szybkiego i trwałego powrotu do dawnej formy, a nawet lepiej.
Pozdrawiam,
Frank.

Frank.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

13miesiecy nowe zdj.14/15s

Następny temat

16 lat do oceny (trening 6 miesiecy)!!

WHEY premium