SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

izotek

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja stosuję izotreynoinę obecną w leku Izotek, wcześniej w postaci leku Aknenormin ( skład identyczny, izotek jest jego odpowiednikiem). W tej chwili mija 7. tydzień mojej kuracji. Ogólnie czuję się nieźle, czasem zaboli mnie staw albo mięśnie, ale to bardzo rzadko, jak do tej pory, może raptem 3-4 razy miało to miejsce. Co do skóry - przy izotretynoinie dochodzi do wysuszania śluzówek i skóry, więc konieczne jest nawilżanie dłoni i twarzy, gdyż są najbardziej narażone. Ja odczuwam też suchość oczu, w związku z tym nie mogę nosić soczewek kontaktowych. Przy słonecznej pogodzie nieraz mocno mrużę oczy i odczuwam dyskomfort, co ma związek zapewne ze światłowstrętem. Jestem pod stałą kontrolą lekarza i nic złego mi nie grozi. Za 5 miesięcy mam nadzieję skończą się moje odwieczne batalie z trądzikiem o gładką buzię. Pozdrawiam;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

iskador

Następny temat

Test

WHEY premium