SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

insulina pytania.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
pena idzie nabyc gdzies w normalny sposób ?

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
no i pies pogrzebany :D

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
musialby miec Twoj znajoy nadmiar penow w domu, czesto ktos ma do oddania pen gdy lekarz mu przepisze tabsy i schodzi z wbijanej insuliny. co do propa, wiesz fajnie wrzucic jakas konkretna dawke tescia + jakis dodatek np jesli prop to npp tez? albo dluzsze estry to enan i deke lub bold. insa dziala fajnie dowiedz sie jaka inse ma Twoj znajomy, jesli sa to kardridze z serii penfill 3ml to peny sa do ogarniecia jakos bo czasem ludzie maja do odaania lub odsprzedania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
są peny do insy na allegro. mysle tak dac 180-200 propa e2d na 8 tyg i dac na 6 tyg inse. no cos mi gadal ze tą ampulke wsadza sie w pena cos tam kręcil widzialem i bum hehehe. wszystko obgadam soibie z nim

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94399 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668819
zobacz moze insa jest z penem od razu,bo teraz już część taka wychodzi z penami od ręki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
no teraz patrze i faktycznie sa, ale dowiedz sie czy dany kardridz/fiolka/ampulka lub zwal jak zwał inaczej czy pasuje z danym penem, do novorapida bedzie inny a do humalinu inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
no zobacze jakiego on ma i sie załatwi co trzeba.

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
to wstepnie rozpiszcie mi ten cykl powiedzmy na 6 tyg tej insy. jak to brac i jakiej porze

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
najlepiej 3 x dziennie, chociaz spotkalem sie ze czasem warto sprobowac tylko po treningu, zeby zobaczyc czy to wlasnie to czego sie szuka. pewnie krotka insa, zaleznie mozesz miec dzialanie od 4h do nawet 8. pierwsza dawka przed sniadaniem, dobrze wrzucic zaraz pozniej jakies bcaa, pozniej posilek ale to musisz wyczuc ile gram wegli spowoduje zatrzymanie się hipki. nastepny strzal po treningu + szybkie wegle + dobrej jakosci bialko, moze byc izolat w prochu, po godzinie do dwóch max konkretny posilek typu 250g kury, 100g ryzu. wlasciwie szkoda ze masz tak pozno trening. ja mam po drugim posilku. wtedy ladnie mi sie komponuje bo mam strzal z insy rano kolo 8, 2 posilki, trening kolo 12-13 ins 2 posilki, ins 3 posilki. co do dawkowania, co tydzien w kazdym podaniu insy +2ui
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie pytanko

Następny temat

bumm po bumm

WHEY premium