SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

inj insulinowkami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
joł

pytanko mam spece

bede wbijal mete 2 razy ed i dlatego przypomnialo mi sie o sposobie inj insulinowkami max 1ml w malo zatluszczone miejsca, u mnie bylby to tric/bic, bark

nie mam nic przeciwko strzelac ed ale 2x to juz troche uciazliwe


jak tam Wasza opinie nt temat.

DreamChaser

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ulter slin pin method - tak sobie to nazywaja na tym forum, laduja tak trena, obadaj ten temat, poszukaj tez info o kluciu slin pinami:

http://www.afboard.com/forum/anabolic-discussion/27517-ulter-slin-pin-method-movie.html 

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94297 Napisanych postów 364225 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668479
ankietaBodek coś tam mówił o takim biciu właśnie,też ciekawi mnie ten pomysł.p.s. jakiej firmy meta?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wlasnie przeczytalem jak tam sie Bodziu wymadrzal i tak sobie pomyslalem o tym.

meta z Black Widow

masz foty w dopingu zdjecia

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
gdzie ci insulinowka do barku dojdzie jedyne miejsce to biceps bo jest najciensza skora a tera opcja czy przjedzie sok czy bedzie ciezko

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
mam pociete barki



bica moge strzelac sprawdze jutro moze to napisze, tylko czy bedzie dzialac jak nalezy bo to raczej plytko w miesien wejdzie

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18809
jordan wspolczuje Ci klucia 2xed to juz masochizm daj znac ja to dziala, rozumiem ze 50mg ed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja gh tez w bica bije insulinowka i nieraz mi rusza miesien wiec wchodzi

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nie bedzie tragedii ale troche uciazliwe

tak 50mg ed

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
zawsze mozesz wypic

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nie jestem za tym sposobem

wbic trzeba i tyle

od jutra meta w bica

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
sorawa z wcinkę

mogą być jakieś komplikację po wstrzyknięciu niewielkiego kawałeczka gumki w bark ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia na mój temat.

Następny temat

Tren flor medico

WHEY premium