SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

informacje o HALOVOL-V

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 786
witam, posztukuje informacji o prohormonie HALOVOL-V, praktycznie nigdzie o nim nie pisze, ani nikt nie pisze...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ale co konkretnie?przecież to jeden z najpopularniejszych ph, poszukaj sobie trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 786
powaznie, szykalem w wyszukiwarce sfd, w google i poza paroma zdaniami nie ma nic;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 786
trenuje na mase od roku, mam 25 lat, i chce to wziasc na I cykl napewno nie mdroll, tzn tak mi proponowal pewien koles, tylko ja nie znalazlem nic dla siebie z informacji o tym, a w ciemno nie chce sie pchac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Jest na necie napisane, coś słabo szukasz, kolejny klon h drola, ale to można już z samej nazwy wywnioskować

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie wbijac ?

Następny temat

Pierwszy raz z Metką + Odżywki

WHEY premium