SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ilosc mięsa w Waszych dietach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 276 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2158
otoz ciekawi mnie ile jest mięsa w diecie forumowiczow

ja srednio jem dziennie 300g chudej wołowiny i 300g drobiu (indyk,kura). wszystko duszone na wodzie lub pieczone, bez grama tluszczu roslinnego.

a Wy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
tak robiłem masę na low carb i wyglądałem lepiej niż kiedykolwiek. jak i low carb nie jest koniecznie związana z wysokim bf na redukcji, raczej już z niższymi jego wartościami. myślę, że jeszcze mało widziałeś i testowałeś by wydawać takie sądy, że coś się da a czegoś się nie da. Rzekomo nie jedząc co 3h też sylwetki budować się nie da, a jak jest w rzeczywistości?

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-11-26 10:00:15

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
wszystko będzie zależne od zapotrzebowania danej osoby, jak i sposobu urozmaicania diety, ja jem czasem i kg+ jak i czasem niewiele ponad 500g.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 276 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2158
no tak, ale tak z ciekawosci pytam. i ile placicie za mieso i jakie kupujecie?

lepsza wolowina to i 40 zł / kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
Ja ostatnio kupiłem kurczaka kilogramowego za 13.99 :) a ja w swojej diecie tylko drób :) nie wiem czy to dobrze czy nie?

mało mów, dużo rób

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
nie dobrze.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 276 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2158
ja z drobie ostatnio tylko indyka a tak to chudziutka wolowina. no ogolnie za samo mieso wychodzi prawie 500 zł miesiecznie no ale coz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
jak bym z takich kosztów był zadowolony.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 276 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2158
ale to mowie o samym miesie. cala dieta wychdozi spokojnie z 1200 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
tak, ja też mówię o samym mięsie, poza tym przy wadze 70paru kg takie koszta całkowite to dla mnie abstrakcja.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
luka5
ja z drobie ostatnio tylko indyka a tak to chudziutka wolowina. no ogolnie za samo mieso wychodzi prawie 500 zł miesiecznie no ale coz.


ja to koło 700zł mam na cąłą diete,

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
przy wadze 90kg, jakbym jadł samego kurczaka w ciągu dnia to wychodzi mi 600g dziennie (białko na poziomie 2,5-3g/kg w tym proch potreningowy), wydaję około 15 zł na dietę, czyli ~450zł/mies +carbo/białko i karnet więc raczej nie narzekam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza dieta masowa

Następny temat

Redukcja czy dieta na 0?

WHEY premium