SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ilość białka podczas kontuzji ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3560
Czy podczas kontuzji powiniennem jeść spore ilośći białka ,aby zachować jak najwięcej mięśni,trwa to już miesiąc ,narazie ograniczam węgle bo mam mało ruchu?pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
nie

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj max 1,5 g na kg masy ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3560
wielkie dzięki. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1275
A dlaczego należy ograniczyć białko? Jeśli ma się przerwę regeneracyjną, wakacyjną albo tak jak kolega wyżej kontuzję to z reguły jest mniej ruchu więc sensowne wydaje się ograniczenie węglowodanów, z tłuszczami myślę też nie ma co szaleć bez siłowni, pozostawałoby białko żeby dopasować do zapotrzebowania kalorycznego... jak się poucina te węgle i tłuszcze to białka siłą rzeczy zostanie sporo, czy jego nadmiar bez treningu może szkodzić?

Mięśnie mówią NIE, ja mówię TAK!
Arnold Schwarzenegger

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer a kreatyna

Następny temat

Bilans

WHEY premium