SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile tego jesc??prosilbym o wskazowki..

temat działu:

Dietetyka sportowa

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 234
witam.mam juz troche wiosen -36,trenuje z przerwami od...paru dobrych lat-czasami zdarzaly sie paromiesieczne przerwy,poznmiej nagle powroty-ale gdzies tam nadal jest zaciecie i chec zmiany-szybko gubie jak i przybieram(ostatnimi czasy zauwazam spadek metabolizmu i tak jakbym od razu po zjedzeniu czegos typowo tlustego-slodkiego "przeniesienie"w obszar brzucha(( ).mam 182 waze ok.90kg w pasie rowniez ok 90-92.moim problemem jest dosc szybki rowniez metabilizm-czesto napda mnie wrecz wilczy glod-lubie sie objadac-dbam przy tym o odzywczosc skladnikow i zdrowsza ich kompozycje-jedzenie typu organic,warzywa,brazowy ryz,slodkie ziemniaki itd.-tylko ze sa to najwyrazniej za duze porcje -mam pytanie;odnosnie ilosci zalecanego bialka/kg,wegli i tluszczy.jak i moze jakis supli-jestem dosc czesto bez powera-zminia sie to w chwili wejscia na gyma.dostaje kopa i poce sie jakbym byl na jakichs saa. 6lat temu bralem jeden cykl od tego czasu postanowilem ze zrobie to w koncu dzieki jedzeniu.jak obliczyc wiec moge zapotrzebowanie mojego organizmu-bez jedzenia tego samego non stop-i jesli to mozliwe z ograniczen iem faszerowanego sterd.kurczaka.czy czerwone mieso badz loson czy inne ryby z powodzeniem zastepuja tak uwielbianego kuraka?? i co z woda niegazowana-cos do niej dodawac-np jakies ziola miod ,cytryne.itd. troche sie rozpisalem. z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
M_Marucha Profimedsport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2157
Na stronie do której poniżej podam link będziesz mógł dokładnie wyliczyć swoje zapotrzebowania kaloryczne:

http://archiwum.apz.pl/poradnia.php?p=diet&q=kalorie_licz

Co do rodzaju mięsa, kurczaka możesz zamienić na:
- pierś z indyka
- filet schabowy
- polędwiczki wieprzowe
- wołowinę
- ryby

W nie których przypadkach możesz również użyć:
- jajek
- serów twarogowych (chudego i półtłustego)

Co do wody na siłowni lub podczas wysiłku proponuje czystą wodę nie gazowaną, natomiast tak w ciągu dnia można spokojnie wycisnąć cytrynę dodać mięte.

Centrum Edukacji i Żywienia Sportowego Profi MedSport
www.profimedsport.pl
Współpraca: http://www.dobrydietetyk.pl/dietetyk/kalisz/wielkopolskie/30/
gg:17200096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

ostatni posilek na noc

WHEY premium