SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile seri i powtorzen na rzezbe??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
Michail zachowujesz się jak dziecko

rohan - do tej pory nikt naprawde , nawet merytorycznie nie udowodnił mi że sie mylę i z chęcią chciałbym żeby ktoś to zrobił ale widze że albo sami nie umiecie tego zrobić , albo boicie się żeby nie palnąc głupoty

jak już powiedziałem , nigdy nie twierdziłem że mam monopol na racje , wręcz przeciwnie - skoro wiecie cos czego nie wiem ja to z chęcią posłucham naten temat , ale nie tekstów w stylu "przeglądałem wiele profesjonalnych treningów zawodowców ' sorki rohan , ale co ty swego rozumu nie masz i tylko po zawodowcach powtarzasz ? jakbyś lepiej sie im przyjżał to napewno nie zauważyłbyś 2 takich samych , dobrze wiesz że są oni zawodowcami dlatego że ida swoją drogą a nie małpują , dlatego zamiast strzelac takie głodne kawałki przekonaj mnie że sie myle , ale czyms co ma sens , a nie "przeglądałem ...."

cos mi się zdaje że staje się dla was niewygodny bo pytam o coś czego pewnie sami do końca nie rozumiecie, jesli by tak nie było to poprostu sensownie byście mi odpowiedzieliwy/tłumaczyli zamiast sie wściekać i najeżdżać że kreuje własne teorie

wcale to o was dobrze nie świadczy

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
"cos mi się zdaje że staje się dla was niewygodny bo pytam o coś czego pewnie sami do końca nie rozumiecie"
no tak stary - ty rozumiesz, dziękujemy nasz mesjaszu!

co do zawodowców i ich treningów. kogo bardziej posłuchasz, komu zawierzysz w kwestji na. treningu na siłę: facetowi co wyciska 220, czy chuderlakowi, co po czterech latach treningu ledwo 100 ciśnie? nie chodzi o to aby małpować ale wykorzystać to do czego doszli inni. myslę że warto uczyć się na doświadczeniach i błedach innych. inaczej byśmy żyli jeszcze w epoce pochodni i miecza.

trenując, wielokrotnie widziałem ludzi o "wielkich rozumach" choC małych ciałach. tacy mieli wiele pomysłowych teorii, "metod", sposobów. pieknie ale lata mijają i ich teorie też przeminęły, chęci też przemineły, jedyne co zostało to ta sama chuda rączka i nóżka, a doszło wiele kontuzji; to kolanko strzyka, to bark albo łokieć...

takie życie.
nigdy się nie poddajesz, nie? to dobra cecha jeśli idziesz właściwą drogą, ty jednak atakujesz motyką słońce... walcz dalej.

przyznaję że mam do ciebie cały czas duży szacunek, ofiarnie udzielasz sie na forum, dla każdego masz radę, nie robisz tego na odwal się - to się chwali. masz też wady i się mylisz jak każdy z nas bez wzgledu na status na forum czy staż treningowy, jesteśmy omylni, nie odmawiajmy sobie do tego prawa.

pozdrawiam

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1376
ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj piszcie na temat a nie sprzeczajcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TRENING CZYNI MISTRZA!!!!-]]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
"co do zawodowców i ich treningów. kogo bardziej posłuchasz, komu zawierzysz w kwestji na. treningu na siłę: facetowi co wyciska 220, czy chuderlakowi, co po czterech latach treningu ledwo 100 ciśnie? nie chodzi o to aby małpować ale wykorzystać to do czego doszli inni. myslę że warto uczyć się na doświadczeniach i błedach innych. inaczej byśmy żyli jeszcze w epoce pochodni i miecza"
- posłuchał bym tego który uczynił najwiekszy postep , o wiele wiecej musi wiedziec człowiek nieobdarowany przez nature , walczący o każdy gram mięśni , on wie najwiecej - człowiek który ma fory w kwesti genetycznej - choc tez musi z siebie dać dużo - to w wiekszości wystarczy mu wiedzieć że wyciskania na ławce płaskiej ławce nie robi sie w pionie , czy cos w tym stylu - i rośnie jak chwast -- a wiekszość zawodników takich jest -- mimo że bardzo to uprościłem to odejmujac im te zdolności genetyczne to i wysiłku i wiedzy wkładaja oni o wiele mniej niż ci dla których każdy nastepny gram to jak skarb
a z tym mieczem i pochodnią to już wogóle pojechałeś , takie rzeczy jak samochód , czy broń odpali bez wzgledu na to czy obsługuje go gruby , chudy , mały duży itd. tutaj stałą jest to że i tak i tak będą one działać tak jak zostały do tego zaprojektowane
jeśli chodzi o trening to nie zmusisz ciała do takich i takich reakcji czymś co ktoś gdzieś tam napisał i podpisał to zadziała na to i na to , tutaj wszystko musisz dostosowywac do siebie i dopiero po zweryfikowaniu tego możesz powiedziec że to i to na ciebie tak i tak zadziałało , ale nie przedtym jak go użyjesz , bez względu na to jaki wielki specjalista to napisze , tu nie ma stałych


"trenując, wielokrotnie widziałem ludzi o "wielkich rozumach" choC małych ciałach. tacy mieli wiele pomysłowych teorii, "metod", sposobów. pieknie ale lata mijają i ich teorie też przeminęły, chęci też przemineły, jedyne co zostało to ta sama chuda rączka i nóżka, a doszło wiele kontuzji; to kolanko strzyka, to bark albo łokieć... "
- no i tu razisz swoja ignorancją , takim ludziom zawdzięczasz teraz to o czym mówimy , czyli o treningu , ich teorię , metody i sposoby pomagaja ci cokolwiek zbudować wiec trochę szacuku prosze w ich imieniu , poczekaj , też sie postażejesz , twoje opinie i sposoby zginą razem z tobą i tez uznają cie za 'nikogo' tak jak ty tych 'chudych' potraktowałeś , ich walka o kazdy centymetr powinna być dla nas przykładem a nie powodem do umniejszania im , i jeśli wciąż myslisz że duże gabaryty i mięśnie świadczą o tym że gościu jest ekspertem w tym co robi to wydaje mi się że to ciebie trzeba tu pożałować a nie tych 'chudych'


tu taka dygresja co do tego "ty jednak atakujesz motyką słońce... walcz dalej. " powiem ci że jakby kopernik nie obstawał przy swoim i dał sie stłamsić przez wszystkich 'uczonych' to byśmy dalej wierzyli w płaska ziemię opartą na 4 krokodylach .. itd. jak dobrze pamiętam , to nie ma służyc schlebianiu , ale przypomniec wam ze zamykając sie we własnych konserwatywnych opiniach prędzej zbojkotujecie mnie i to co mówie , niż wogóle weźniecie pod rozwagę moje zdanie


dzieki za szcunek , ja również mam go wiele dla ciebie , wykazujesz dużo zrozumienia i cierpliwości , jednak twoja bezkonfliktowość sprawią że zbyt często grasz rolę tego co przytakuje a nie tego co ma swoje zdanie - przepraszam jesli któreś zdanie cię obraziło , nie miałem w tym celu

doskonale również wiem , że jestem omylny tak jak kazdy inny na tym forum , i dlatego razi mnie również to że wielu 'specjalistów' stara sie za wszelką cene wypominac błedy jednoczesnie obstając przy swej nieomylności [ a to powołując sie na to jak to ćwiczą już 17 lat albo mówiąc poprostu , bo tak ma byc i tyle ]

to forum nie ma służyc jedynie temu żeby każdy wypowiadał swoją opinię ale ma też uczyć i jeśli ktoś się myli to należy go poprawić ażeby inni nie powtarzali tych błędów , ale poprawić tłumacząc dlaczego sie myli i mówiąc dlaczego powinno sie robić inaczej niż on sądził , anie tak jak juz wspomniałem [ tak ma byc i już , ćwicze 17 lat i to co ty mówisz to tylko domniemania ] - takie cos jest poprostu śmieszne

dlatego mówię , jeśli sie myle to mnie poprawcie , ale przy tym wytłumaczcie - nie tylko mi , dlaczego sie mylę -- w innym przypadku tweierdze że to wy się mylicie , choćby dlatego że ja potrafię wytłumaczyć , jak to mówicie , swoją teorię

wierze w to co mówie , bo to sprawdziłem , i przy tym bedę obstawał
[ chyba że udowodnicie mi że jest inaczej - jakby to powiedziec - wyzywam was ]

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
ręce mi opadają... Diable ja sam na sobie sprawdziłem, że dieta nie wystarczy do uzyskania rzeźby. było to tak że chciałem mieć dobrą rzeźbę ale nie chciałem rezygnować z treningu na masę. trenowałem więc na masę a dieta była jak na rzeźbę i areoby zgodnie z zasadami. efekt był taki że nie uzyskałem ani tego ani tego. trochę spaliłem tłuszczu, a masa stała (może nawet minimalnie na minus)
teraz pogadaj z Mawashim, który obecnie jest doskonale dorzeźbiony, a uzyskał to dzięki treningowi na rzeźbę, diecie i areobom.

widziałem troche takich przykładów, a ty nagle każesz mi wierzyć że trening na rzeźbę nie istnieje. istnieje i daje efekty.

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
ci rece opadają ? człowieku ja juz n-ty raz mówię że nikomu niczego nie każę tylko , tylko tak jak ty teraz -- mówię co na mnie podziałało , w przeciwieństwie do tzw. standardów które poza skrajnym osłabieniem , stratą dużej ilości mięśni i prawie wcale tłuszczu - nie dały mi nic


jedyne co zrobiłem to wyraziłem swoją opinię na ten temat i powiedziałem że nie wierze w 'trening na rzeźbę'

nie mówie chyba do zombi , tylko do rozumnych ludzi - wybiorą co zechcą , poza tym , nie możesz wszystkich sprowadzać do jednego wzoru - w tym sporcie taśmowa produkcja nie działa

cieszę się że ci standard pomógł - trzymaj się go , ja będę obstawał przy swoim bo to mi pomaga

szanuje mawasha , ale on , jak kazdy inny , jest specjalista ale dla samego siebie , co do innych może jedynie przypuszczać i pokazywać alternatywy w przypadku nieskutecznosci którejś z wcześniej poleconych metod

dobra trza kończyc bo to juz dawno zeszło z tematu

powiedziałem swoje i przy tym stoje , wszystko

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Heh panowie Ja w porownaniu zwami to jestem misio kolorowy, bo za maly ma staz. I powiem wam szzcerzeze ja np. w ogole nie robie rzezby, tylko mase. A jak chce sie dorzezbic to poprostu ide na basen i biegam itp.

wiem niestety tylko z teorii ze przeciez potrzebny jest trening na rzezbe i niezalezy on jedynie od zmiany diety (jak mowi the red devil), ale znam (zbyt dobrze) przyklady ludzi ktorzy robia tak jak "diabel"i maja naprawde swietne wyniki. Nie chce tutaj w ogole was obrazac ani nic.
Ale apeluje o zachowanie wzglednego spokoju. A do kolegi co sie pytal o rzezbe to: musisz sam stary zdecydowac jak bedziesz cwiczyl, sam widzisz ze rozni ludzie maja rozne poglady, kazdy jest inny i nie na kazdego to samo bedzie dzialalo.
RESPEKT DLA WSZYSTKICH

Pozdrawia CZAMP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
inna strona medalu to genetyka... tendenja do odkładania tkanki tłuszczowej w określonych miejscach. niektórzy muszą o to walczyć mocniej inni mniej.

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 594 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47426
Kurcze jedziecie po sobie. A jak wiadomo na kazdego co innego dziala. Moj kumpel jest o rok mlodszy odemnie ma 19 lat. cwiczy juz prawie 3 lata. ma 199 cm wzrostu, 120 kg wagi, wyciska 200 kilo, w klacie ma tylko 145cm, a w bicu 52. w sumie przez te lata mial 4 plany treningowe, cwiczy w domu na wlasnym sprzecie( a 2 razy w tygodniu cwiczy na dworzu cwiczenia ala strong men), nie pije za duzo, trzyma diete przez caly czas a z odzywek jedyne co zjadl to 1 kilo kretki z 25 kilo bialka i jeszcze z 2000 tabsow hmb.A jak sie go czlowiek spyta jakie cwiczenia wykonuje na rzezbe to mowi to co zwykle tylko zaczynam od ciezaru 10 kilo miejszego i robie 3 powtorzenia wiecej w kazdej serii.

▓╬▓

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
kulmas: ale dobre sog

Pozdrawia CZAMP

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spanie na czymś twardym...

Następny temat

aerobowa 6 weidera

WHEY premium