SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile razu w tygodniu fast foody

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
Ile razy w tygodniu można zjeść "babcine obiadki (frytki pierogi itp)podczas masy ?
Pytanie 2 czy mogę jeść np chipsy raz na 2 tygodnie podczas masy ?
3. Czy podczas masy można jeść pieczywo ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
zalezy jaka mase robisz jesli chcesz czysty miesien to raczej takie jedzenie nie za czesto , a pieczywo jasne ze mozesz jesc najlepiej zytnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2330
Chipsy polecam Lay's Prosto z Pieca
Maja fajne makro
Niektórzy jedzą je nawet na redukcji, wiec myślę ze na masie nie będzie problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
generalnei im więcej syfu tym gorzej i masa wyjdzie ale nei taka jaka się oczekuje (choć tu ogromne znaczenia ma tez genetyka) od czasu do czasu dobrze zarzucić żeby nawet psychicznie odpocząć od diety ale po zadanym pytaniu raczje masz zamiar tego naduzywac trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
Rafciu700
Ile razy w tygodniu można zjeść "babcine obiadki (frytki pierogi itp)podczas masy ?
Pytanie 2 czy mogę jeść np chipsy raz na 2 tygodnie podczas masy ?
3. Czy podczas masy można jeść pieczywo ?

Jeść możesz do woli, tylko pamiętaj, że na im więcej sobie pozwolisz tym więcej będziesz
musiał spalić potem w czasie redukcji.
Osobiście wyznaje zasadę - zdrowe odżywianie nie może naruszyć strefy komfortu. Jestem ektomorfikiem,
oczywiście trzymam stałą ilość białka, na co dzień zdrowo się odżywiam lecz zdecydowanie wolę
mieć kilka procent tłuszczu więcej (ok. 12-14%) i sięgać po to na co naprawdę
mam ochotę niż przez cały dzień gryźć się z myślami. Jeśli nie planujesz startować w zawodach czy
być fitness modelem, raz na dwa tygodnie, a nawet dwa razy na tydzień frytki Cię nie zabiją.
Jedyne co pamiętaj, to żeby kontrolować rozmiar d*py, kiedy zaczyna rosnąć znaczy, że trzeba trochę
przyhamować i trochę więcej pobiegać. ;)
Spójrz na moje zdjęcie na profilu, źle wyglądam ? a często można mnie spotkać na dziale słodyczy,
częściej niż 2 razy w tygodniu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TrenerRysiek usuń link ze swojego podpisu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZDJĘCIA, Ektomorfik czy Endomorfik, redukcja czy budowa mięśni?

Następny temat

Czy to dobry wybór na śniadanie ?

WHEY premium