SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile dodac kcal do zbudowania masy miesniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 511
mam takie pytanie iz sprawdzilem na tabeli BMR zapotrzebowanie i wyszlo

2402,02 kcal
weglowodany 55% 1321,36 kcal = 330,34gram
białko 15% 360 kcal = 90,09gram
tłuszcze 30% 720,74 kcal = 80,08 gram
ale to jest na utrzymanie masy ciala a ja chcial bym z wagi obecnej 90kg dozucic 5 masy miesniowej wiec pytanie takie ile dozucic tych kalori dziennie na mase miesniowa, bo na mase czytalem okolo jakis 500 kcal a zeby sie tłuszczem nie zalac tylko sama masa miesniowa.
Dozucam tabele wypelniona



Płeć :
mezczyzna

Wiek :
30

Waga :
91

Wzrost :
180

Cel treningowy :
masa miesniowa

Staż treningowy na siłowni :
łacznie jakies 2 lata z przerwami

Uprawiane inne sporty :
tylko praca kierowca wozka widlowego

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :
silownia sztangieli sztangi i rozne przyzady

Dieta : tak stosuje

Przeciwskazania medyczne :
problemy male z żołądkiem gazowanie brzucha

Zażywane suplementy :
CM3, HOT-BLOOD, GLUTAMINE 1400, GOLD OMEGA 3, MCT oil, L.PLANTARUM, OLIMP NATURAL WHEY 700G

Ostatnio przerabiany plan:
nie przerabialem zadnego cwiczylem jak juz opisalem wyzej

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
przysiad -jakies 100kg niewiem nigdy nie robilem
martwy ciag - nie robilem ale jakies 120kg moze wiecej
lawka lezac -160kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
zacznij od 300 kcal. I obserwuj co sie dzieje jak bedzie malo to dodaj jak bedzie podlewalo to odejmij.
Zacznij tez robic podstawowe cwiczenia bo warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 511
podstawowe cwiczenia jakie masz na mysli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
martwy ciag, przysiady, wioslowanie,wyciskanie, podciaganie.

Zmieniony przez - USgorn w dniu 2013-05-01 16:33:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 511
no wlasnie zaczolem stosowac trening FBW 3 dni w tygodniu program A,B i tam mam te cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 511
sek tez w tym iz diete jaka stosuje teraz od dietetyka zawiera zawiera roznie 3600 kcal, 3360,kcal, 3157 kcal i podobnie ale ruznia sie nawed duzo a jesli mam do swojej masy na jakiej utrzymanie wynosi 2400 kcal dodac 300 kcal lub troche wiecej to max wychodzi jakies 2800kcal wiec wydaje mi sie ze te co obecnie od niego dostalem sa zbyt duze co o tym sadzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Patrzac na Twoja aktualna wage i wzrost to 2400 kcal dla utrzymania wagi wydaje mi sie bardzo malo. Mozesz sprobowac z ta dieta od dietetyka na poczatek chociaz dziwi mnie ze rozpisal Ci te posilki z takimi roznicami kalorii duzymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 511
no pisalem do niego powiedzial ze rożnice moga byc nie musza byc dokładnie takie same dzisaij wraca z wyjazdu zajzy na moja diete i sprawdzi to wiec może coś się zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
No tyle samo codziennie nie musi byc ale 500 kcal to jest spora roznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 511
tez tak mysle no zobaczymy jak obejzy dzisiaj diete lub jutro dzieki za opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 511
sorka za błąd na górze podalem zapotrzebowanie 2400 ale nie dodałem aktywnosci teraz mi wyszło 3477 kcal tylko teraz na mase miesniowa w diecie na 7 dni raz mam nizej tej normy raz wyzej czy to jest waszym zdaniem ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + ćwiczenia (początkująca prosi o rady)

Następny temat

Do oceny proszę na masę

WHEY premium