SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile bierzecie na bica??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
To ja już wolę siłę od masy. To jest wstyd, jeśli klocek jakiś pompuje się 15kg na jedną rękę. A później niczym James Thompson w Pride nie da rady położyć kolesia, zadając mu 4 prawe proste z rzędu prosto na twarz! A tu wyleci jakaś "żyła", pier... dynamicznie i leżaki A w te 25kg nie uwierzę w życiu. Sam targam 80kg na sztandze w seriach, a na 3ćw. w podporze robię 18-22kg na rękę, a ćwiczę juz prawie 6 lat.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17306
o korva 145kg to chyba w 3-boju
,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Też w to nie wierzę lecz chociaż kiedyś( w jakiś sposób strasznie nabrałem siły lecz nie została ta siła było 2 tygodniowa ) robiłem o kolano z 30 ale to było 8 pow i to takie 3 pierwsze dokładnie a na resztę siły nie było i musiałem zarzucać lecz to tylko raz mi się zdarzyło teraz wole spokojnie sobie 16-24 kg i robić pożądnie i po 12-15 pow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
HE_MEN chwalisz się czy żalisz ? wiadome ze 145 to on na 100% nie bieże a Ty piszesz jakies ******ły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
145kg na dokladne techniczne ugięcie nie zrobi nawet pudzianowski. Co wy ******licie, ****a jestescie leszczami i piszecie w internecie bajki zeby sobie potem zjechać na ręcznym jak ludzie będa sie kłócic o to. Co za dno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
Haha, dokladnie :)

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
was tu po***alo na mase niektorych rodzice was nie kochaja ze takie bzdury pieprzycie. a ja 25 o kolano nastepny 145 skad wam to sie bierze ****a po***y

<<f*** OFF>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
technika sie liczy panowie

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
lol ja mam 15 lat
cwicze jakies 3/4 miechy mam 41 w bicu bez koksów bo wiem jak dzialają,gdy zaczynalem mialem 34 w bicu cwiczylem hantlą 5kg teraz wykanczam 20 a na bica maksymalnie ile wezme niewiem...:]

niewazne ile masz w lapie,wazne ze jestes wariatem(jakie zalozenie masz?proste! walczyc i wygrywac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
pierwsza seria 12 powtorzen 37 kg. a masy jak nie bylo tak nie ma

zeby nie bylo - uginanie ramion ze sztanga stojac.... ale nie powiem, fajnie jakby to byla sztangielka o kolano

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2007-06-22 00:21:30

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktury Arrnold prawdziwy ?

Następny temat

R.I.P.

WHEY premium