SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile Wam spada na redukcji?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
witam,

Jakiego rzedu spadków na oko, w przyblizeniu mozna sie spodziewac w obwodach i sile na redukcji cos ok max 5 kg w ciagu 1 miesiaca??

Wiem wiem sprawa indywidualna, zalezna od poziomu tłuszczu ale piszcie jak to u Was było? jakos na ta redukcje sie zdecydowac nie moge ale znów tłusto sie robi;p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Redukcja tkanki tłuszczowej jest jednym z etapów kształtowania sylwetki, polegającym na pozbyciu się określonej ilości tkanki tłuszczowej z naszego organizmu, po to, aby uwidocznić mięśnie i poprawić jakość sylwetki. W przypadku osób otyłych również zdecydowanie poprawić zdrowie i jakość życia.

Niestety nie da się określić, ile mięśni, czy tkanki tłuszczowej spadnie nam w czasie redukcji. Wynika to z tego, że każdy organizm jest inny. Jednej osobie spadnie sporo a innej praktycznie nic. Zależne jest to od wielu czynników. W szczególności od naszej diety i treningów. To właśnie dobrze dobrana dieta będzie kluczem do tego, aby w czasie redukcji spadło jak najwięcej tkanki tłuszczowej i jak najmniej mięśni. W celu ułożenia diety lub poprawy diety, którą już mamy, warto udać się do działu odżywianie i odchudzanie:

https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html

Otrzymamy w dni cenne porady odnośnie do tego, jak wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne, jak dobrać makroskładniki, ułożyć posiłki i kontrolować efekty redukcji. Jeżeli jednak z różnych względów nie chcemy układać diety sami, możemy udać się na serwis potreningu.pl, gdzie zostanie nam dobrana dieta, treningi i pomoc dietetyka, oraz trenera: http://potreningu.pl/plan

Przy dobrze dobranej diecie, treningach i suplementacji: https://sklep.sfd.pl/ spadki w czasie redukcji na pewno będą minimalne.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Jak jest odpowiednio przeprowadzona to spadki są minimalne. Na ostatniej redukcji poleciał mi tylko pas, reszta bez zmian lub na +. Po świętach biorę się porządnie i podejrzewam, że też wielkich nie będzie.
A siła nie spadała również.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-12-24 20:06:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
Czyli trzeba rozłozyc redukcje w czzasie zeby spadków nie było?? Ile mniej wiecej trwa twoja redukcja, i ile kg wtedy zrzucasz?

Wiem wiem powinno byc max 1 kg na tydzien ale to teoria:) Brałes bcaa/spalacze na wycince?

oczywiscie diete itd mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
Też by mnie to interesowało. Od stycznia planuje zacząć 8 tygodniowy cykl redukcyjny i w sumie nie wiem czego się spodziewać

A więc Martainn, ile traciłeś na tydzień? 1 kg to nie jest już za dużo, czy może jeszcze optymalnie?

Ja będę jechał na scorch'u.. Pójdą pewno dwa opakowania..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Część redukcji jechałem na 0 bilansie kalorycznym, ale z treningiem o dużej intensywności i bez spalaczy. Leciało po 0,5kg tygodniowo, ale był to raczej tłuszcz tylko. Stosowałem tylko antykataboliki bcaa w dużych ilościach. Potem jechałem na niedużym ujemnym bilansie i ze spalaczami i antykatabolikami. Wtedy poleciało i 3kg na tydzień, to trochę dołożyłem kalorii. Węgle jadłem tylko rano i w okolicach okołotreningowych.
Teraz od nowego roku ruszam znów. Zapuściłem się ponownie po ciężkim okresie w pracy gdzie nie miałem czasu normalnie i jeść i w ogóle trenować.
Pojadę na Venomie, Lean Dreams i Scorchu. I dużo antykatabolików. No i dieta. Podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
a do jakiego bf dażysz? że az spalacze potrzebne... duzo kg planujesz spalic? u mnie jakies 5kg wchodzi w gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
3kg ?!
To dużo mięska poleciało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Raczej woda zeszła. Ja planuję zlecieć jakieś 10 cm w pasie, więc zapowiada się długa redukcja. Nigdy nie mierze redukcji kg bo to niemiarodajne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
A utrata 1 kg na tydz, będzie optymalna?
Zaznaczam, że zależy mi na zachowaniu mięśni..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Tak jak mówiłem. Nie licz redukcji wagą a obwodami. Mięśnie są cięższe niż tłuszcz. Może być tak, że waga stoi w miejscu a sylwetka się zmienia. To jest klucz, nie liczenie kilogramów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
Mówisz o rekompozycji ciała? To chyba trudne i generalnie nie opłacalne.

Waga jest jednak wygodniejsza..

No to jeżeli mam się mierzyć, to powiedz ile mam tracić w pasie na tydz żeby było optymalnie?! ;o







Nie no, jednak wolę się ważyć.. :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wigilijne jedzenie ;)

Wiecej