SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3491
ile moze zdzialac sama efedryna jelsi chodzi o spalanie tkanki tluszczowej mam w miare diete i niski poziom tkanki tluszczwej( czy ja wiem bedzie gdzies 8-9%bf) jednak nie moge sie pozbyc malej ale w****aiajcej warstwy tluszcuz na doel brzucha wychodowalem niezly kaloryfer ale kurde ten upierdliwa warstwa tlusczu mi go zasalanai u dolu. robie aeroboy trenuje fitness i na silowni juz jakis czas staram sie dobrze odzywaic 5 posilkow dizennie i kurde nie moge sie go pozbyc slodyczy nei jem cukrow prostych sie nei tykam....kurcze troche to moze taka genetyka ale mysle ze mozna z tym cos zrobic tylko jak??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
no własnie nie wiem bo ja tez mam a moze miałem (a tłuszczyku ogólnie brak ) ten problem bo teraz to mam ciut więcej tłuszczyku ale faktycznie to denerwuje jak kaloryferek jest a na dole fałdka

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
samą efedryną to niewiele, zachowaj kolejność

dieta,dieta,dieta,aeroby,aeroby, no i coś na koniec

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
do powyzszego hiit.
z tego co mi wiadomo yohimbina spala fat w pewnych rejonach oporych, jak to niepomoze to transdermale.....ale z tym to do qazara bodajze...zresztą dział suple.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3491
ale diete mam spox do spalaneia tlusczu to mam raczej w gramach niz w kilogramach :P poza tym aerobow robie dosyc duzo a i na fitnessie czest orobie wytrzmyalosc ale sporbuje do marca zrobic wy***ista rzezbe jak m isie nei uda to dopier owtedy pomysle o czyms .... ale czy efedryna cos daje wkoncu czy jest tylko przereklamowana???chce wiedziec jak to jest z nia na prawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1247
Może spróbuj "siłowo" ćwiczyć brzuch, podobno lepiej się spala tkanka tłuszczowa w czasie gdy ćwiczy się przy więkeszych ciężarach...



Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3491
jak sie wprawie w gubieniu tlusczu i robieniu rzezby to moze bym sobie jakas masowke zrobil za jakis czas hmmmm hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3491
ee tam silowo zaznaczam ze nei jestem grubaskiem hiehie ;) a juz cwicze 1,5 roku na silowni fitness od pol roku wiec nie jestem jakims laikiem zalezy mi na przleamniu mojej genetyki z budowy jestem mezomofikiem i jelsi bym zrobic pozadek z brzuchem moze i bym cos zaczal myslec oxzawodaCH ale to w sumei odlega w czasie bajka moze za rok hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 359
" Może spróbuj "siłowo" ćwiczyć brzuch, podobno lepiej się spala tkanka tłuszczowa w czasie gdy ćwiczy się przy więkeszych ciężarach... "
Jeśli czegoś nie wiesz a domniewasz to się nie wypowiadaj. Jeśli zainteresowałbyś się anatomią, to mięśnie brzucha w 70% to włókna czerwone a jeśłi Ci coś to mówi, to powinieneś wiedzieć co się z tym wiąże...

pozdro

Paw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
proporcje zawsze mozna zmienic ...
efka dziala ale jako dodatek, nie ma co oczekiwac cudow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3491
hmm wlasnei sie przylozylem do diety nie jem zadnych slodcyzy i nawet nei sldoze herbaty i cos widze ze zaczyan sie dziac powoli bo powoli ale cos sie zmienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
jakbys mial 8 - 9 % tluszczu to bys nie narzekal ze masz tluszcz na brzuchu, wg. mnie masz wiecej :)

Bóg, Honor, SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY !! METANABOL czy ANTYBIOTYK ?!?!?!

Następny temat

metylfenidat

WHEY premium