SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

i must ready for battle /dziennik Marylinnn

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Nie wiem jakie tam są ilości, ale generalnie mleko i jogurty to źródła pełnowartościowego białka.

Nie każdy posiłek musi zawierać 40-50 g pełnowartościowego białka, tym bardziej, że cel to zawody wioślarskie, a nie kulturystyczne;)

Zmieniony przez - LukaszK w dniu 2012-08-07 20:55:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
z 2 jogurtów naturalnych wychodzi około 18 g bialka . mozliwe ze jest to malo ale zdecydowanie potrzebuje wiecej wegli niz bialka stad moze dziwic mala jego ilosc. ale podążając za glosem ludu do posiłku z najmnijsza iloscia bialka dorzuce bialo w prochu. a posilek 3 to byla zwykla przekaska dla smaku. dodatkowo nie licze w tym dzienniku calego mleka czy sokow ktore podpijam i oleju na ktorym smaze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
będę zaglądał

powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2765
Fajny dziennik. Ta rozpiska to wlasna czy robiona przez trenera?

Silownia oldskul-strzelam ze klubowa. Na mojej klubowej bylo mnostwo sprzetu po sztangistach z drugiej ligi-zlom z lat 50-tych:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Rozpiska własna . w sumie teoretycznie nie mam konkretnego planu tylko robie jak mi sie zachce ."mordownia"klubowa zgadza się. Dziś miałem zrobic mocny bieg ale kolano troche bolało to sobie odpuściłem i zrobiłem co nieco w domu. wpiska dam wieczorem tera zarzucam tylko zdjecie xD
TAK POWINNY WYGLĄDAĆ DŁONIE PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Dzień 08.08.2012
TRENING
Miałem zrobić dzis mocny bieg w terenie ale boląło kolano więc zostalem w domu i zrobiłem sobie takiego wod'a
10 min rozgrzewki(pajacyki,wyskoki itp.)
10 podciagnięć
10 przysiadów
10 pompek
10 brzuszków
i tak zwiększałem kolejno co serie do 14 a potem leciałem w dól czyli zrobiła mi sie taka piramida . czas jednego takiego obwodu wyznaczyłem sobie na 2min jezeli obwod wykonalem w minute została mi minuta odpoczynku przed następnym, łącznie wykonałem 10 serii
schemacik:10/11/12/13/14/14/13/12/11/10
plus 10 min worka bokserskiego na rozluznienie i 10 minut ćwiczen rozciagających

DIETA
1. drożdżówka+ 50g musli+ porcja sałatki warzywnej i kawalek chleba
2.80g makaronu + 120g piersi z kuraka +warzywa
3. 200g kefiru plus 2 kawalki chleba z papryka i serem + opakowanie herbatników
4. ok.400g świeżych ryb + 2 kawałki chleba słonecznikowego

SUPLEMENTACJA
2 kapsulki TSE + 10g BCAA przed treningiem
2 kapsulki witamin w ciągu dnia

UWAGI
wczorajsza gorączka zeszła ale dało się odczuć nieprzespaną noc. trening bardzo mocny ale jestem usatysfakcjonowany . chcialem pobiegac jednak kolano nie pozwolilo. od jutro suplementacja glukozamina z olimpa. jutro także wyjeżdzam na działeczke więc dorzucę pływanie + standardowo biegi w terenie i jakies wody tez tam powinienem dac rade zrobic.

FOTY







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
zaraz ruszamy na działke, troche sie oderwac od miasta i co najwazniejsze wymoczyc w wodzie :) . rowerem wmiare intensywnie mam zamiar przejechac.standardowo wieczorem wpis plus zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
sog za dłonie prawdziwego mężczyzny :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
DZIEN 09.08.2012
TRENING
1.
30km roweru z czego 8km w miescie czas:1h20min
2.
10km biegu po plaskim czas:43min plus 10 min rozluznienia plywajac

DIETA
1.2nalesniki z twarogiem i dzemem kawa
2.banan serek danio
3.80g ryzu +tzw cury rybne(150g siwezej ryby papryka przecier pomidorowy)
4.300g fasolki szparagowej +2jajka sadzone+2kromki chleba
(sliwki jedzone cly dzien i kilka biszkoptow)

SUPLEMENTACJA
2xTSE przed 1 treningiem
10gBCAA przed 2 tre.
2x witaminy +1x glukozamina w ciagu dnia

UWAGI
chcialem poplywac ale pogoda nie dopisala wiec pobiegalem :)
samopoczucie bardzo dobrze ,po powrocie do domu podam wymiary . jutro planuje luzniejszzy dzien .









a tak sie pompuje przedramie ;p

Zmieniony przez - marylinnn w dniu 2012-08-09 21:27:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
DZIEN 10.08.2012
TRENING
1.
10km roweu w ramach rozruchu
2.
35min biegu+ 5 min plywania
bieg dosc intensywny ze wzrastajacym tempem
DIETA
1.50g musli+serek wiejski+2 kanapki z dzemem+warzywa
2.130g grilowanej piersi z kurczaka+ 150g ryby z grila+2 kolby kukurydzy+warzywa +bulka hrahamka
3.duza porcja malin+jogurt naturalny+bulka mleczna+kawalek chleba z dzaemem
(miedzyczasie jakies jablko czy ciastko)
SUPLEMENTACJA
2xTSE przed biegiem
2X witamin i1X glukozamina

UWAGI
Trening biegowy bardzo fajny, popoludnie odpoczywalem przy książce , w poniedzialek dowiemy sie jak tam z wymiarami stoje :)




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[YT] DEMO WOD

Następny temat

Kompleks sztangowy - pomoc

WHEY premium