SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hyperdrive 3.0+ razem z bsn atro phex ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Witam.
Czy mogę połączyć te dwa środki w proporcjach 1+1 rano i 1+1 popołudniu czy raczej oddzielnie to pozjadać bo się coś naczytałem o złych skutkach łączenia venona z johambiną która jest w atro phexsie. Oraz na venonie pisze że nie wolno go stosować gdy stosujemy B-fenyletyloamine która również znajduje się w atro phexie

zależy mi na szybkim spaleniu tłuszczu z brzucha ponieważ w lipcu chcę zainwestować w garnitur vistuli :P i chcę mieć idealnie dopasowany :D


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 72

Wzrost: 172

Obwód klatki: 108

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 87

Obwód uda: 58

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 24-25 ??

Aktywność w ciągu dnia: praca fizyczna na kuchni przy której sporo się pocę

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 2 lata trenowałem na siłowni, teraz tylko biegam 3-4 razy w tygodniu po 45 minut na 65-70% tętna maksymalnego ostatnie 10-15 minut interwałami

Odżywianie: jak trenowałem na siłowni to na samej diecie wysokobiałkowej schudłem 15kg w 3 miesiące z 93 do 78, aktualne brak diety bo uwielbiam jeść (obżerać się) ale podczas suplementacji będzie dieta wysokobiałkowa

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: przede wszystkim chcę skupić się na bieganiu dodatkowo w domu pompki, brzuszki (6weidera), podciąganie na drążku, i oczywiście bicepsy pimpuje na hantlach :P

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: po roku na siłowni spróbowałem puszke dyma burn i clenburexin ale nie czułem tego i waga nie spadała wcale szybciej, potem zrobiłem sobie cykl na 2 puszkach horsepower - morda swędziała przyrost i pompa była ale pobudzenie marne

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: jak wyżej :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
idealnie dopasowana dieta = idealnie dopasowany garnitur.
bez tego spalacze nic nie dadzą.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
rano kolo 7-9:
jajecznica z 3 jajek i puszki tuńczyka + 2 kromki ciemnego chleba
albo
miska musli z mlekiem + bułka z serem żółtym
lub
150g twarogu chudego + jogurt owocowy + banan albo jabłko


kolo 11-13 (w pracy):
maślanka 1L + 2 jabłka
albo
sałatka z 1\4 kapusty pekińskiej + 1\2 pomidora + sera feta + czarne oliwki
albo
worek ryżu białego + jogurt owocowy + 1 jabłko pokrojone w kostkę (uwielbiam)
lub
3 marchewki + 1 jabłko + 2 pomarańcze

kolo 15-17:
pierś z kurczaka + ryż naturalny brązowy + surówka ze sklepu\ buraczki domowe\ gotowany kalafior
lub
moje ulubione gotowane żołądki albo w sosie gulaszowym + kasza gryczana + jakaś surówka

kolo 19-21:
kostka twarogu chudego + maślanka\jogurt naturalny
lub
twaróg z rzodkiewką, cebulką, ogórkiem na ciemnym chlebku

oczywiście do posiłków omega3 gold z olimpu, raz dziennie łyżka oliwy z oliwek, garść jakichś orzechów,

Ja to tak mniej lub więcej widzę :D raczej nie uda mi się jeść 5-6 posiłków dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
yy jakie zapotrzebowanie na kcal, ile kcal ma ta dieta, rozkład b/t/w??

Spróbuj sobie posiłków płynnych które sam testuje - koktajle :P Też nie miałbym czasu na wciśnięcie 6 porządnych dań, dlatego podczas przerwy je sobie popijam.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia prosze o pomoc

Następny temat

[SZYBKO] Potrzebna dieta 10-dniowa !

WHEY premium