SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hormon wzrostu za darmo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale za to woda z lodem i cytryna jest super - ostatnio pije ja litrami :)

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
MisOO, mogę się mylić, ale prawdopodobnie wprowadzono Cię w błąd. Czytałem kiedyś artykuł w "Muscle" na ten temat i tam jakiś kretyn (to chyba był błąd niedouczonego tłumacza, albo chochlik drukarski) hasło "białka serwatki" zastąpił hasłem "pszenica" albo "białko pszenne". To oczywisty nonsens, niemniej jednak te gazety pełne są takich błędów (które najczęściej wynikają prawdopodobnie z błędnego tłumaczenia z angielskiego). Może warto by było, aby redakcje polskie dawały przed wydrukiem tłumaczenia naszym polskim ekspertom, w celu poprawienia takich błędów.

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Równie dobrze mógłby zjadać snopek słomy... Zobaczymy czy urośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Kiedyś na siłowni jeden koleżka powiedział młodemu że musi jeść słoik musztardy dziennie to urośnie. Za parę dni przyszedł z matką i była awantura że go chcą na siłowni otruć )

A sam wielki mistrz Arnold, na pytania napalonych koleżków jak tak rośnie, mówil że od mielonej skorupy orzecha włoskiego razem z solą i dziwacznych ćwiczeń jakie przy tym prezentował. Przynajmniej mieli zabawę z kolegami.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No orginalnej ulotce do Genotropinu 16 napisane jest "...jak wiadomo hormon wzrostu nie dziala podany doustnie..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja i tak zamiast cytryn wole CZOSNEK !!!!



backs\ash '
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc,(...)
sok z cytryny czyli (vitamina C) dodany do wody mineralnej jest wskazany do picia w celu pozbycia sie zrogowacialych zlogow tluszczu zalegajacych
w komorkach naszego ciala. Kapitalnie wplywa na prawidlowa prace serca w czasie duzego wysilku. Trzeba rowniez o tym pamietac, ze jak ze wszystkim nie nalezy przesadzac z duzymi ilosciami,gdyz mozna wywolac zator zlogow.
Pozdrawiam wszystkich szukajacych komplemetarnej uczciwie podanej wiedzy

Makowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Z tą cytryną to musi być jakiś kit, natomiast z wiarygodnych żródeł słyszałem, że w porach jest dużo testosteronu.....

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
(..) Sila argumentow to nie tylko miesnie i tlusty brzuch z dodatkiem hm.. czegos w spodenkach - ale przedewszystkim prawdziwa wiedza i rozum
Cytryna (vit.C) jest zdrowa i potrzebna dla prawidlowego rozwoju naszego ciala. Polecam rowniez duzo jarzyn w tym sporo zieleniny, salata,szpinak itd. czyli (hlorofil) rewelacyjnie i wspaniale on dziala na nasze szare komurki tj. szyszynke,przysadke muzgowa. Takie zdrowe zywienie sprawia iz uzywamy rozumu a nie tylko czyegos co mamy w majtkach,bo ssaki tez to moja ale my - jedynie ludzie potrafimy myslec i rozumiec coraz lepiej ekologiczna rzeczywistosc. Warto przejsc na diete Jarosza bedziemy zdrowsi. Pozdrawiam i zycze milego dnia




Makowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
(...) Jestem jaroszem, nie moge pozbyc sie zbednych kg. co mam robic ?

Mirator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początki

Następny temat

DOMOWA ODŻYWKA

WHEY premium