SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hiit plus aeroby

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 47 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Czy po wykonaniu kilku interwałów biegowych można zrobić np. 30 minut aerobów, czy też lepiej rozdzielić te dwa treningi? Jak to się ma do efektywności spalania tkanki tłuszczowej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Można,aczkolwiek nie widzę sensu.Ma być szybko,efektywnie i z peakiem hormonalnym.Długotrwałe aeroby to podcinanie sobie skrzydeł.Poza tym praktyka mi podpowiada,iż po prawdziwych i ciężkich interwałach nie ma ochoty na jakąkolwiek aktywność fizyczną.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-12-17 14:43:07

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
dokładnie jak po interwałach masz siłe na aeroby to nie robiłes interwałó jak naezy.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 47 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Nie powiem, żebym po interwałach nie miał dosyć, ale po kilku minutach oddech mi się stabilizuje, przestaje mi być niedobrze i teoretycznie byłbym w stanie jeszcze troszkę się poruszać. Chyba, że hiit ma się skończyć mini zgonem a ja nie mam być w stanie się nawet poruszyć, to rzeczywiście coś robię nie tak.
Ale ogólnie rozumiem, że polecacie dokładać aerobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
od spalania tkanki tluszczowej masz deficyt kaloryczny.

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 47 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Czyli wystarczy, że będę mało jadł i nie muszę już nic robić...?
Nie wiem czy byłbym zadowolony z sylwetki po takiej "redukcji".
Ale na pewno zgodzę się, że odpowiednia dieta i ujemny bilans kaloryczny jest podstawą. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
z takiej redukcji" - czyli z jakiej. a myslisz ze po co sa aeroby. Aeroby sa po to by zwiekszyć zapotrzebowanie kaloryczne co sprowadza sie do wystapienia deficytu kalorycznego ktory zjada tkanke tluszczową. myslisz ze jak robisz aeroby to spala ci tylko z brzucha, a jak zakladasz tylko deficyt kaloryczny bez aerobow to pali mięsnie? matematyka i wszystko staje sie jasne.

"mało jadł" - takie diety to tylko na onetach i innych gazetach.pl czyli głódź sie a schudniesz co jest bzdurą. deficyt kaloryczny z 200kcal na samym poczatku i obserwacja wagi. ma spadac 0.5kg tygodniowo max. i nie ma tu filozofii. dalsza filozofia w dziale odzywianie. pozdrawiam

Zmieniony przez - marecki1990 w dniu 2013-12-18 14:40:47

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 47 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Chyba nie zrozumiałeś mojego poprzedniego postu. Jak będę chciał "filozofować" o żywieniu, to zrobię to odpowiednim dziale.
Aeroby nie są tylko po to żeby zwiększyć zapotrzebowanie kaloryczne a moje pytanie nie dotyczyło tylko aerobów ale połączenia HIIT+aeroby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odstające łopatk lekkie garbienie sie i słaba górna klatka jak to poprawić

Następny temat

Pomoc w zmianie planu

WHEY premium