SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hgh czy obowiązkowo t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 440
Witam! Mogę kupić 288 jednostek genotropin 12 jest już z insuliną 100% orginał trzymany w lodówce Jak to zapodać żeby tego nie spieprzyć? I czy obowiązkowo trzeba T3? Nie oczekuję jakichś większych przyrostów Raczej regeneracja stawów,rzeżba trochę masy Nie zależy mi na jakimś szybkim cyklu raczej powoli regularnie Chciałbym to wziąć z teściem prop. 100mg Czy 2 do 3 jednostek hgh przez cały cykl było by dobrze? Oczywiście białko,aminokwasy itd...Dużo o tym czytam ale ile artykułów tyle opini Ogólnie podobno lepiej jest brać mniej a dłuzej tak wyczytałem Trochę się boję niedoczynności tarczycy i cukrzycy Wiem ,że i tak tago nie ma za wiele ale prosiłbym o jakieś rady Waga 78, bic 42, pas 83, udo 58. I czy bez nadzoru lekarza i tylko badania krwi robić na cukier?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 440
Lata temu brałem trochę metki Pół roku temu teść deka i wino aha wzrost 174
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 440
mogę to mieć naprawdę tanio pewne żródło i dlatego się zastanawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Daruj sobie,brak podstawowej wiedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 440
wiadomo lekarzem nie jestem ale wiem co z czym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
Hgh jak najberdziej tak, zaczal bym od 2ui przez pierwsze 2-3 tyg potem wskoczyl na 4ui i tak trzymal. to dawka odpowiednia na regeneracji poprawy stanu skory i pomoze w trzymaniu bf w ryzach. Co do insuliny stanowczo nie dla Ciebie.
Z saa dalbym propa napewno 100mg eod plus moze jakis oral jesli tolerujesz, metka albo wino. A jak chcesz same iniekcje to prop+npp albo prop + master. W takich opcjach powinienes podmodelowac sylwetke jesli oczywiscie masz pojecie jak sie odzywiac.
Hgh ciagnij przez cala kuracje, odblok no i na ile jeszcze tam starczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy w UK Scantel dostepny??

Następny temat

META + WINO (nie karćcie)

WHEY premium