SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

help o.O

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
kiedy będziesz miał swoje dzieci wtedy będziesz wiedział dla kogo żyjesz.
Naprawde warto

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
hmmm i tu mnie masz chce żyć godnie i umżeć młodo. Jak tylko dojdzie do tego, że będą mi miejsca w tramwaju ustępować to chyba się powiesze no chyba, że będe miał za***istą laske, która w wieku 40 lat będzie w miare ładna, to szkoda by było kipnąć. Można by sobie ją jeszcze troszke poruchać, albo wymienić na lepszy model. I jakiegoś syna może dobrze wychować, albo córke i być na ich ślubie. Wnukami się cieszyć i żeby nie były z mojej głupoty zmutowane jakieś i w miare normalnie się rozwijały.

albo jak masz naprawdę dużo kasy to możesz sobie zrobić później przeszczep serca tak jak miał Szwarcenneger.

Zmieniony przez - WIELKIXJAN w dniu 2004-10-18 21:35:47

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
nieśmiejcie sie
nie osiągniesz tego wyniku w miesiąc
a na marginesie znam kolesia który w wieku 14 lat przypierdzielał mete

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
no nie konecznie w miecha mam czas do next wakacji
jednak decyduje siem na mete nie wiem co bendzie puzniej
jak bendzie zle to najwyzej poazluje

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
ja sam wyciskając 50 kilo zabrałem się za mete i co mi to ****a dało?????? ćwicze od 5 lat i ma tak słabe wyniki (patrz profil) nawet mój brat, który 3 lata ćwiczy na sucho prawie mnie dogonił!!! Tylko sobie rozregulujesz swój organizm. Jeśli teraz weźmiesz, to później będziesz miał nikłe przyrosty ćwicząc na sucho. Mi siła stoi od pewnego czasu w tym samym miejscu i teraz, biore kolejną kuracje bym ruszył się z miejsca. Teraz się zastanawiam czy warto było...... i ile jeszcze pożyje

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
wiesz w wieku 15lat i tak raczej postawie na swoim wiem ze podejme glupia decyzje ale przeciez czlowiek sie uczy na blendach
i tak mma prze***ane zycie to co mi tam leci 20lat w to czy w to

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
twoje życie.........

tylko nie przekraczaj dawki 4-5 tabsów dziennie i nie bierz na jedną kuracje więcej niż 100 tabletek. Rób conajmniej 3 miesieczny przerwy i dobrze się odżywiaj. W miare często rób sobie badania i jakby coś było nie wporządku to żuć koksy i wylecz się. A najpierw dowiedz się, czy nie masz jakiś defektów na sercu, czy innych poważnych schorzeń bo wtedy naprawde może być niezaciekawie.......




.....i tak się wszyscy kiedyś w piekle spotkamy

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
to ogolnie nie chodzi o to czy umrzesz mlodo jak bedzie koksy wp*****lal. W sumie mi to by bylo obojetnie czy umre jak bede mial 40 lat czy jak 85. Im wczesniej tym lepiej bo jak ma sie 85 lat i kazdy ci musi pomagac, ogolnie na czaisz bazy za bardzo co sie dzieje. Wg mnie to jest do dupy z takim czyms. Lepiej zyc krotko a dobrze. No wlasnie tylko jak to zrobic... Jak przywalisz koks to tak szybko nie umrzesz mozesz zyc nawet 80 lat tylko ze moga cie trapic rozne choroby- jak mojego kuzyna ma 35 lat i ciagle w szpilatu laduje bo za mlodu byl glupi i ladowal omke z metka, spuchl jak swinia wazy teraz ze 120 kg (i to nie jest miesien tylko tluszcz sam) brzuchol za***iscie duzy. Teraz ma rodzine i mi mowi ciagle zebym nie ladowal koksu tak glupio jak on bo to nie ma sensu. Praktycznie jest teraz wiecej w szpitalu niz w domu. Ogolnie ma nieciekawie. No ale twoje zycie zrobisz jak bedziesz chcial- nie mowie czy zle czy dobrze robisz- nie znam twojej sytuacji. ogolnie 15 lat to jest zdecydowanie za malo na koks, diety pewnie nie masz i odzywek wiec i tak ci to ch... da ten cykl z mety. I jeszcze ta meta jak juz cos brac to moze cos lepszego na 1 cykl. Zrobisz jak bedziesz chcial.

Sorka rozpisalem sie troche wybaczcie

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
pewnie to prowokacja.po co sie rozpisywac

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Moze nie ,ale 15 lat to trzeba miec w bani.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina - teoretyczne info .....

Następny temat

bol glowy po clenie

WHEY premium