SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

help :) co kupic?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 102
siema:) mam pytanko co mam sobie zakupic z suplmentow na wzrost masy miesniowej??-(koszty max 250zl) obecnie waze 60 kg przy wzroscie 177cm ( i nie wyglada to za dobrze- taki patyczak ze mnie lol) trenuje 5 razy w tygdoniu na nieprofesjonalnej silwoni. myslalem o kreatynie i jakims gainerze?? prosze podopiwedzcie mi co mam kupic??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9583
witam

Zainwestuj w diete ( pewnie tu tkwi twój problem ) napewno ci pomoże.
oprócz tego możesz też zakupić :
- Gainera ( z małą ilościa białka )
- Kreatyne
- carbo
- tauryna
- omega-3

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
kalorie, kalorie i jeszcze raz kalorie; czyli:
- poprawnie zbilansowana dieta,
- uzoopełniona w miarę potrzeby o odżywkę białkowo-węglowodanową,
- dopiero w dalszej kolejności kreatyna, kompleks witaminowy, prozdrowotne omega-3 etc.

inna sprawa - dlaczego trening 5/tydz.? skrooć trening do 3/tydz, sesja treningowa jak najkrootsza i oparta o cwiczenia złożone/wielostawowe

przydatny post:
https://www.sfd.pl/temat215071/

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
1. dieta
2. gainer/bialko jesli beda braki
3. kreatyna np 2xCP, 2xnitro2, xpand+nitro2/cp, storm kombinacji jest bardzo duzo

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
nie zdążyłam edytować - z gaineroow dla ektomorfikoow masz np. gain bolic 6000

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 102
dzieki:)Uswiadomilem sobie ze nie mam zadnego pojecia o tym jak co i jak <lol> Grasik ten "przydatny post" bardzo duzo mi wyjasnil ( Uswiadomilem sobie ze nie mam zadnego pojecia o tym "co? i jak?" a takze uswiadomil mi to ze chyba wlansie naleze do grupy ektomorfikow) czyli z tego co zrozumialem to:
1) odpowiednia dieta - nie mam pojecia jak ja ulozyc z czego ma sie skaldac ( dokladnei chodzi mi o produkty stosowanie itd>
2) dobry tzn odpowiedni plan trenigowy ( tez jest maly klopot bo ten co jest w tym "przydatnym poscie" zaweira cwieczeni ktore nie bede w stanie wykonac w "mojej" silowni)
3) z suplenmtow kupic tylko gain bolic 6000 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9583
1. idz do działu odrzywianie tam ci napewno dobrze poradzą i pomogą

2. dział trening tam tez są fachowcy i też ci pomogą

3. jest duzo gainerów podobnych to gain bolic 6000 pooglądaj składy porównaj i wybierz odpowiedni dla siebie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9583
Activa - Whey gainer
HiTec - whey mass gain
Trec - mas xxl
Olimp - gain bolic 6000
Vitalmax- gainer 1

to tylko niektóre z nich

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 102
ok:) dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2928
Powinieneś dostarczyć jakieś 3000 kcal na dobe przy takiej wadze
120 g białka
360 g węglowodanów
96 g tłuszczu

Byłem w podobnej sytuacji jak Ty jeszcze w grudniu, teraz ważę 6 kilo więcej (ważyłem 65 teraz 71,5 przy 180 cm) w tym przybyło mi 4 kg razem z gainerem w ciągu ostatnich 3-4 tygodni. Przed Gainerem przez 7 tygodni przytyłem tylko jakieś 2 kilo.
Skończyłem właśnie MASS XXL Trec (czekoladowy) - smaczny, dobrze się rozpuszcza.
Gainer 1 Vitalmaxu odradzam bo bardzo słodki, jednak jeśli Ci to nie przeszkadza to spoko.
Od dziś mam GainBolic 6000 Olimpu (czekoladowy) jest równie smaczny, gęstszy, i ma więcej węglowodanów i mniej białka :)

Zrób sobie porządną dietę i koniecznie przeczytaj to co jest napisane tutaj: https://www.sfd.pl/temat173140/ . Od tego sam zacząłem :)

Pomocny przy układaniu diety będzie arkusz w excelu który ściągniesz z tąd: http://darkthorn.republika.pl/dziennik_posilkow.htm . Ja ciągle z niego korzystam.

A kreatynę zacznij nie szybciej niż po 5-6 miesiącach regularnych ćwiczeń.

Niech masa będzie z Tobą ! ! !

Gonna be bigger and stronger !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 102
dzieki nd83 :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kretyna jak diuretyk?!

Następny temat

pare pytan o gainera

WHEY premium