SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

heavy gladius

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1741

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
witam, w najblizszych tygodniach bede zamawial ten wlasnie wyciag, mam pytanie jak dlugo trwa okres realizacji?

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Na stronie pisze ,że dostępność po indywidualnych ustawieniach więc pewnie ktoś z firmy się jutro odezwie co i jak
A wyciąg myślę ,że dobry wybór
Pzdr

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie pisze tylko jest napisane.
Ja także uważam, że to dobry wybór z Twojej strony kaqzar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już się tak nie mądruj Kotlet :> wyciąg może i dobry ale do 190cm wzrostu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
mam troche ponizej 190cm wiec nie ma lipy :) dobrze by byli jakby ktos sie odezwal...

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1946
kaqzar: Witam;)
Wyciąg heavy gladius jest dostępny od zaraz ;)
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/17/41/439
Czekamy na kontakt, klienci z Sfd mają 5% zniżki na zakup ;)
Pozdrawiam
Ewa

Ewa Lasota - Specjalista ds.sprzedaży. Skontaktuj się ze mną
tel: 609490896
gg: 3515016
e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
RedAlert - jakie masz uwagi co do sprzetu?

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1946
RedAlert:
Witam;)
Będę wdzięczna za kontakt w sprawie heavy gladiusa.Myślę że będziemy mogli pomóc. Jest to jeden z naszych lepszych wyciągów.
Pozd
Ewa


Zmieniony przez - Kelton EL w dniu 2011-11-08 15:59:19

Ewa Lasota - Specjalista ds.sprzedaży. Skontaktuj się ze mną
tel: 609490896
gg: 3515016
e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Cały czas koresponduję z firmą w temacie mojego egzemplarza( powoli tracąc cierpliwość), ale akurat nie jest to związane z tematem. Ale przedstawię tu jedną z moich uwag natury ogólnej. W przypadku braku stosu obciążenia a jedynie dokładania kółek wózek z obciążeniem wg. KELTONA ma wisieć, bo tuleje amortyzujące są zbyt niskie (przystosowane do stosu). Rozwiązanie to wydaje mi się złe ze względu na to, że w przypadku zerwania się linki bądź też wypuszczeniu uchwytu z rąk ciężar spada uderzają o siebie dwie metalowe części.

nie mogę dodać zdjęcia przez forum więc umieszczę link

http://www.strongman.lublin.pl/foto/3418.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
to nie ciekawie ze sprzet nie sprawdza sie, jestem kulturysta amatorem wiec sprzet musi dawac z siebie 120%, jakie masz jeszcze inne uwagi co do tego wyciagu? Bo nie wiem czy warto kupic

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie + wycena części do rack hs7

Następny temat

FOTO+VIDEO RELACJA - 05.11.11 Mistrzostwa Polski WL Złotoryja

WHEY premium