SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hcg kiedy brac ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93942 Napisanych postów 363750 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666958
wls33
w jakim celu ?? to nie wiecie po co sie bierze hcg ??


naprawdę jesteś taki głupi czy sobie jaja robisz? hcg się bierze w różnych celach jak chcesz wiedzieć , a czy hormony które podałes musza być uregulowane zależy właśnie w jakim celu będie podawane hcg czy w celu zapobieganiu np. atrofii na cyklu czy w celu odblokowania po cyklu

tak więc twoja wiedza jest niestety bardzo malutka , dostałeś zwykłe kluczowe pytanie i nie potrafisz na nie odpowiedzieć
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699574
Wystarczy wejść w ostatnio założone tematy i zaraz widać na jakim poziomie jest wiedza kolegi i jeszcze cwaniakuje . Zaraz ban poleci i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93942 Napisanych postów 363750 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666958
fakt przejrzałem tematy i pytania , ręce opadają

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2364
czyli co nie dowiem sie ?? ogolnie jestem na cyklu test enan 350 mg tyg . mam slabe libido przed cyklem tez mialem z tym problem po 3 miesiacach ON dalej jest lipa wiec niedlugo pojde na badania zbadam sie dobrze i chcialbym cos z tym zrobic wiec mysle zeby kupic 2/3 amp hcg i jakis tamox/nolvadex na poprawianie libido moze to pomoze ale najpierw chce zrobic badania zeby wiedziec na czym stoje i to wszystko sry jezeli kogos urazilem ale niekiedy trafiaja sie takie osoby na forach ze nie ma sensu z nimi dyskutowac tylko olac cieplym moczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34855 Napisanych postów 89813 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 939904
Akurat rozmawiasz z najbardziej kompetentnymi osobami w tym dziale...tutaj problemem jest twój brak wiedzy na temat cykli saa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2364
no zgadzam sie ze nie mam fachowej wiedzy z tym raczej nikt nie powinien miec watpliwosci , najgorzej to stosowac saa bez wiedzy o nich dlatego jestem tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699574
Wstaw ostatnie badania , wtedy możemy dyskutować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93942 Napisanych postów 363750 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666958
plus ankietę działu aby temat spełniał wymogi regulaminu
i będzie się coś myśleć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwanie cyklu odblok

Następny temat

PharmaLab Turinabol

WHEY premium