SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hcg i odblok trochę inne spojrzenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dawki rzedu 5000 moga uposledzic pozniejsza odpowiedz komorek leydiga na endogenna gonadotropine, to nic nowego, chociaz wiem ze niektorzy sobie chwala te 5000iu...
2500 to max imo, a najlepsze rozwiazanie to czeste iniekcje z 500iu i to nie tylko w czasie odbloku,a i na cyklu rowniez.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Jak napisalem mniej wiecej to samo co miczel
to wszyscy sie obuzyli ze dawki 5000 Im niczego nie uposledzaja itp.
Ale na logike nawet po co kombinowac takie dawki rzedu 5000 jak male daja super efekt a mniejsze ryzko gino i inych nie przyjemnych skutkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Ja po dawce 5000iu poczulem nagla eksplozje jader trwajaca kilka dni, a pozniej powrot do stanu przed shotem ... Ogolnie niepodchodzi mi ten sposob, pozniejsz problemy z kontynuacja PCT ...

Teraz planuje w przyszlym tygodniu zaczac ladowac HCG, i moze sprobuje tego sposobu, lecz powiedzcie jak to widzicie w praktyce, gdy ladujemy HCG w trakcie cyklu aby zapobiec atrofii ?

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
z badan wynika ze ~100iu dziennie wystarczy by zachowac niemalze pelna funkcjonalnosc jader.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Tyle ze jak bedzie wygladal model kuracji w przypadku gdy jadra pomimo mocnego PCT ( z uzyciem hcg/clomu/nolvy/provi ) niewrocily do prawidlowego stanu ?

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Czas leczy rany :)
a na serio to jezeli cykl faktycznie tak zblokowal, jadra jak orzeszki, to pct powinna byc dluuuga , napewno wielkie dawki hcg nic tu nie pomoga bo komorki leydiga i tak nie sa wrazliwe na gonadotropine, poniewaz nie odpoiwadaly na nia powiedzmy 12-16 tyg czy wiecej.
Lepiej zapobiegac nic leczyc, a tak btw to chyba abstar***emy bo przeciez wiekszosc z nas az takich strasznych problemow nie ma.

Osobiscie zastanowie ze moze nastepnym razme nad hcg podczas calego cyklu, do tej pory tego nie robilem bo poprostu mi sie nie chcialo.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
ja jestem obecnie w połowie cyklu i zauważyłem że jajka mi się dość mocno już skurczyły więc teraz daje podczas cyklu ok 1000 mg eod hcg aż do końca zobaczymy czy da rade

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2007-07-07 14:21:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Miczelx z jakich badań możesz jaśniej? bo interesująca sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Szkoda, że już nie ma dostępu do biogonadylu 2000iu/amp. (bynajmniej ja nie mam)

Dibo, wszystko jest si ze wzgledu braku długiego estru nandrolonu sam pamietasz jak wygladała sytuacja u Ciebie po dece, z resztą u mnie było to samo.

Osobiscie również preferuje niskie dawki hcg przy wysokiej czestotliwosci iniekcyjnej, u mnie sprawdziło się rozwiązanie poniższego typu po cyklu:

0,9g metandienon
2,5g T.Enanthate
4,5g Sustanon
1,7g stanozolol oral
2,0g T.Propinate


2ost. tygodnie cyklu

~1666iu(1/3amp. pregnyl 5000) co drugi dzień + 20mg tamoxifen - 2 tygodnie
następnie przejscie na clomid
10 dni po 100mg clomid dziennie + 50-75mg provironu dziennie
10 dni po 50mg clomid dziennie + 50mg provirou dziennie

chciałem też zauwazyc, że nie odczułem różnicy w dawce 1666iu miedzy dawka 2500iu(zrobiłem kilka iniekcji z 2500iu - zwyczajnie nie chciało mi się już dzielic pregnylu na 3 )

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2007-07-07 23:28:07

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxa EAP - Opinie

Następny temat

Prosze o pomoc

WHEY premium