SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hcg a alkohol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2845
Witam.dzisiaj zrobilem strzala 5000 j hcg.Slyszalem ze jak sie pije przy hcg to moze przyblokowac jeszcze bardziej.To prawda???i druga rzecz ktora mnie mecyz okropnie lęki non stop,dusze sie,wszystko mi sie wydaje nierealne,jak rozmawiam z ludzmi to mnie chwyta scisk w gardle nie moge sie wyluzowac ogolnie tragedia.NAwet teraz psizac tego posta czuje sie jakby to byl jakis sen ***any.Moj cykl skladal sie z polowy paczki mdrol ,15 strzalow bolda,okolo 30 tescia i 100 mety.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Przy takiej ilości HCG to nie dziwie sie, że prypało Ci się.
Teraz tylko mogiła...
Co Cię skłoniło do strzelenia 5000 j ?

A o jakich ilościach alkoholu mówisz? Taki trochę mit ;)

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2845
trener ode mnie z silko od ktorego mam towar jest wiecemistrzem polski w kulturystyce i mi powiedzial ze mam walic co 5 dni po 5000 j wiec mysle ze dostalem rade od czlowieka kompetentnego z dobra wiedza.Niech ktos sie wypowie.Moze mial podobne objawy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94420 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
wmawiasz sobie,po alko cię bardziej nie przyblokuje,wbijanie 5000 na raz to stara szkoła teraz bije się 500 j.m. co dzień lub 1000 j.m. co 2 dni i tak właśnie bij

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Lodzianin dlaczego uwazasz,ze lepiej bic 1000 iu e2d niz np. 2500 iu 2x w tygodniu ?

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94420 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
może aby nie rozmywać poczytaj to https://www.sfd.pl/The_PoWeR_PCT_Program_mini_Art._-t341865.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
ok.dzieki ;)

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
Ja przybilem 5000 HCG dwa dni temu i od wtedy mam problemy ze snem, teraz jestem swierzo po 12h melanzu i ani oka nie idzie zmróżyć , wie ktos cos o tym ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
A po co zakladac nowy ? ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok, czy pregnyl potrzebny?

Następny temat

Oma a przeziębienie

WHEY premium