SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hantle czy gryf?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 64 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 703
Zauważyłem że sporo osób tak ma że lewa ręka jest słabsza (dla praworęcznych).
Pytanie co lepsze żeby to wyrównać, ćwiczyć na hantlach czy z gryfem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
obie opcje sa do wykorzystania aby wyrownac dusproporcje,
hantle bardziej zmusza slabsze miesnie do samodzielnej pracy, jak i wykorzystuja element stabilizacji, ktora musi byc duzo wydajniejsza
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 64 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 703
Czyli hantle lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
bardziej funckjonalne na pewno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Gigan
Zauważyłem że sporo osób tak ma że lewa ręka jest słabsza (dla praworęcznych).
Pytanie co lepsze żeby to wyrównać, ćwiczyć na hantlach czy z gryfem?


Nie ma znaczenia większego ważne żebyś trenował takim samym ciężarem. W sztandze jest trochę lepiej z ciężarem bo rozkłada się bardziej równomiernie na obie kończyny.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja mam mniejszą lewą łapę ale za to silniejszą, nie ma co na siłę robić dziwnych planów że na słabszą ręke np serie wiecej i coś takiego
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 64 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 703
Ja nie mam zamiaru, wiecej lewą machać. I tak dopiero sie rozkręcam wiec poczekam jak się to dalej bedzie rozwijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Na hantlach nie da się oszukać, po prostu więcej nie pójdzie a na sztandze czasem możesz zaobserwować u początkujacych osób dziwne wygięcia, przegięcia i tym podobne ruchy kiedy silniejsza ręka ciagnie słabszą. Jak robisz 2 hantle razem to samoczynnie staniesz, a jak robisz pojedynczo to słabsza ręka/ noga pierwsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Mi sie lepiej robi hantlami ale gryfem tez nie jest źle , wybierz hantle bedziesz mogl robic wiecej cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Nie ma jednej drogi. Trzeba korzystać z całości asortymentu ćwiczeń. Mięsień potrzebuje czasem odmienności

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie sztangi leżąc

WHEY premium