SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

haluksy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Przepraszam za odgrzewanie watku, nie zorientowalam sie ze ma juz ponad rok :S .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 393
tylko metoda operacyjna daje gwarancje
1

siłownia moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 30
W mojej rodzinie powszechne są haluxy dlatego profilaktycznie stosuje aparat na haluxy Bunito duo na noc i jak na razie nie dostałąm haluxów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To nie jest dziedziczne tylko związane jest między innymi z łukami stopy i takie 'profilaktyczne' stosowanie może nawet się bardziej do tego przyczynić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
A czy ktoś z was stosował aparat Bunito duo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 108
Ja stosowałam !! nie wierzyłam, że coś może mi pomóc na haluksy. Bardzo bałam się operacji, śniła mi się po nocach. Kupiłam ten
aparat, nosiłam go parę miesięcy i haluks się zmniejszył - nie mogę w to uwierzyć !! Jestem zachwycona :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 51 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4796
Haluksy są dziedziczne! oczywiście powodów jest mnóstwo ale geny maja tutaj duże znaczenie. Po operacji haluksy mogą wrócić bo nie leczy sie przyczyny haluksów tylko skutek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 51 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4796
a w temacie aparatow to moja przyjaciółka stosuje Bunito Duo. Póki co jest zadowolona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7
Tak to niestety dziedziczne :( Moja babcia ma haluksy, mama i niestety ja tez mimo młodego wieku. Ja słyszałam, że aparaty dwuzawiasowe są dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To jest głownie kwestia łuków stopy ich wydolności , aktywności itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nerki i wątroba

Następny temat

Lepsze zrastanie kosci i odbudowa miesnia

WHEY premium