SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

haki do przerzutek

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 81 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 613
Cześć,
zamierzam kupić takie cooś
http://www.allegro.pl/item676281575_hak_do_przerzutki.html (stal)

i wyrzucić aluminiowy hak z ramy mojego Krossa, bo po dwóch miesiącach używania zwichrowana część będzie przyczyną wywalenia na złom ramy
Poza tym każdy ciężar na bagażniku oraz kraksiątko już go wygina
Czy to naprawdę pomysł na którym 'mucha nie siada' czy to tylko moje marzenia
Mój poprzedni rowerek miał 15 lat i nigdy nie było kłopotów z przerzutką; chodzi bez zarzutów do dzisiaj, w każdych warunkach

<<Kształty, jakie przybiera duch-ogień,to tyko puste barwy i formy>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
A co ma ciężar na bagażniku do wyginania haka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 81 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 613
Od wczoraj już mam pojęcie, co: 10-cio kilowy bagaż spowodował naprężenie ramy (prawdopodobnie) i następnie 'odciągnięcie' przerzutki; moje próby reperacji raczej przyniosły wynik negatywny, a co więcej, wszystko wibruje z wielką siłą i ciężko teraz chodzi więc już nie chce mi się walczyć. Mój stary rower ma taki sam hak, chodzi jedynie o to, czy wymodelowana rama nie jest przeszkodą w montażu, bo zamierzam taki haczyk kupić nawet na zmianę...(cena transportu >= cena haka)

<<Kształty, jakie przybiera duch-ogień,to tyko puste barwy i formy>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 81 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 613
No nic, miałeś rację: to nie hak był wygięty, tylko oś pęknięta.

<<Kształty, jakie przybiera duch-ogień,to tyko puste barwy i formy>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kajetan Kajetanowicz KAJTO-KAJTEK

Następny temat

wolnobieg idzie w obie strony;/

WHEY premium