SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

h-drol pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
Witam, planuje zrobic swoj pierwszy cykl redukcyjny na PH, sam h-drol 6 tygodni. Pierwsze 2 tygodnie 25mg, kolejne 2 50mg, a ostanie dwa 75mg. Do tego mam esselive forte, czosnek, cynk, filomag b6, omega 3,met-rx extreme multi vitamin i arthrozamine oraz bcaa. Po cyklu planuje wziąc clomida (jezeli mnie zablokuje) oraz kreatyne i iron testa. Pomoze mi ktos rozpisać dawkowanie? Wszystko jest czy czegos jeszcze brakuje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ankiety brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
j/w ankieta poza tym redukcja na tym sprzęcie niekonwencjonalny pomysł, aczkolwiek jeśli jesteś święcie przekonany, że uda Ci się na tym środku wyciąć to życzę powodzenia.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
1. WIEK 22 lata
2.WAGA 90kg
3.WZROST 183cm
4.WYMIARY
biceps 39,5
klata 120
talia 96cm
5.Staz treningowy 1rok
6.Dieta
białko 2,5g
Weglowodany 3g
tluszcze 1g
7.ile i jakie przebyte cykle sterydowe: brak
8.Trening: 4 razy w tygodniu + 4 razy po 40 minut aero
9.Cel cyklu: redukcja
11. Poziom bf oklo 20%
12. tendencja do tycia
13.stan zdrowia dobry
14.owlosiony troche jestem

Podobno na redukcji idzie zbudowac sucha mase miesniowa na tym specyfiku imozna pozbyc sie zbednych kg dlatego chce sprobowac, weglowodanow drastycznie nie obcinam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
niepotrzebny Ci ten sprzęt, za bardzo ryje flaki, kup jakis mitotropin albo inny lipo 6 black i śmigaj niczym śmigłowiec aero. no i obetnij węgle.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
juz wszystko mam i chcialbym sprobowac poleciec na tym sprzecie, tylko jeszcze musze rozpisac co, jak i kiedy, h-drola kiedy najlepiej przyjmowac w poszczegolnych tygodniach? reszte zgodnie z zaleceniami producenta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
esselive brac razem z h-drolem? np jezeli przez 2 tyg bede szamal 1 tabs to tylko 1 tabs esselivu? i w jakich porach najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
Wlasnie ze h-drol dobry na redukcje. Nie kwestionuje konwencjonalnych spalaczy ale h-drol jest ok na redukcje bez dwoch zdan. Esseliv mozesz brac z h-drolem. jeden kaps h-drola na co najmniej jeden esseliv. po cyklu wrzuc hepatil. Na odblok clomid moze byc niepotrzebny, lepszy dobry booster tescia,np. Mx force 2-3 szt albo t-bol 2 szt. byle nie AI. H-drol bierz rowno rozlozony w czasie, w ciagu dnia, po jedzeniu, bierz o stalych porach,co 8- 10 godz. Jedna kaps to moim zdnaiem pomylka, wazysz 90kg, proponuje Ci zaczac od 50mg i na tym zakonczyc. Koniecznie czosnek/glog/jemiola + omega 3 na cisnienie, bo ja cierpialem okropnie i zero kawy, pamietaj- wiec w tym wypadku jakies spalacze na kofeinie/geranium czy innych pobudzaczach tez odpadaja. H-drol fajna sprawa, okropnie rosnie sila, stawy dostaja w d...pe wiec na nie tez trzeba zwrocic uwage. Masa to srednia sprawa, jak juz to czysta, ale za to zbija mieso za***iscie, na redukcje spoko. Widzialem tez test- chlopak robil redukcje na T-bol + E-bol + C-bol i byl bardzo zadowolony. Ale jak juz sie uparles na h-drol to z wlasego doswiadczenia wiem ze i tak go wezmiesz.
pozdro

aha i jeszcze jedno: jezeli nie jestes bardzo zalany to nie obcinaj drastycznie wegli- bedzie maly rekomp i super efekt, ale o ile nie jestes bardzo zalany. I pamietaj ze h-drol nie dziala od razu, tzreba poczekac na efekty z 2- 3 tyg, aczkolwiek ja czulem go juz w 2 tyg, potem bylo tylko coraz lepiej- najbardzej sila poszla.



Zmieniony przez - Grubyhb w dniu 2011-05-30 10:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
ten glog i jemiole normalnie w aptece moge kupic? Węglowodany mam na poziomie 3g/kg, białko 2,5g/kg, a tłuszcze 1g/kg, zalany troszke jestem. Bieganie 4 razy w tygodniu po 40 minut wystarczy do tego trening na silce 4x? czy troche dluzej pobiegac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
jak co 12,13 godzin wezme h-drola to nie przeszkadza? czy lepiej co 10 godzin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
jeszcze kwestia bcaa 30 minut przed treningiem 1g/10kg i po treningu 1g/10kg, dobrze bedzie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WTF (npp Alpha Pharma)

Następny temat

masa elo

WHEY premium