SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

guzek,czyrak,mięczak złocisty....elidel

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 675
nie zlocisty tylko zakazny


Witam! przez jakeis 3 miesiace stosowalem preparat elidel z powodu atopowego zapalenia skóry ktore dotkneło mnie z powodu zbyt czestego mycia twarzy sport treninigi plus czynniki genetyczne itp preparat stsowalem na platki uszu bo tam byly jakby naderwane nie stosuje go od ponad miecha bo objawy oslably do tego stopnia ze juz nawet antyhistaminowych blokerów nie stosuje ale jak to w zyciu bywa coby mi sie za dobrze nie zylo zrobil mi sie jakis guzek na prawym platku ucha wielkosci takiej: o tyle ze 5 razy grubszy jest on bardzo twardy i nie boli na zewnatrz pojawila sie mala ledwo widoczna czerwona plamka a tak to z zewnatrz jest wogole nie widoczny dopiero po scisnieciu platka jest wyczuwalny i jestem w 1000 procentach pewny ze to nie jest pryszcz i teraz moje pytanie:

jaki lekarz? jakie skierowanie i jakie badania chodzi mi o to aby trafnie zdiagnozowac to ustrojstwo bo jak w temacie opcji jest wiele<dzialania nie pozadane elidelu> a widze ze dopiero sie to rozwija bo tej plamki wczoraj jeszcze nie bylo

pozdro dzięki za pomoc

Zmieniony przez - baZz dee w dniu 2006-10-30 20:42:26

jest szybsza...łatwiejsza... ciemniejsza...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolące kostki...

Następny temat

Depresja a Nerwica

Wiecej