SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gumy/taśmy do dipsów i podciągania

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
Witam, wiecie moze gdzie kupie takie gumy/taśmy jak na filmiku?





jesli tak to podajcie link
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
google Ci nie działają?

Tasma/guma do cwiczen/taśma lateksowa
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
Ta i bede dawał 50zł za gume "firmową" jeżeli zapewne ktos stad wie gdzie kupic takie cos na metr za grosze, nie bede płacił za nadruk na taśmie. Szukam czegoś na metr po taniości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Idź do jakiegoś punktu z pasmanterią. Zszyj ze sobą gumy od starych gaci, albo kup w kiosku taką gumę do gry w "gumę" (jeśli wiesz o co mi chodzi). Może być też jakaś dętka... Możliwości jest sporo

Musisz robić Felippe, żeby być dużym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bezpieczenstwo na siłowni to podstawa, poza tym po co Ci gumy, raczej powinieneś dokładać ciężaru a nie odejmować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
Bandor, dętka jest za mało rozciagliwa. Anubis ty jak zaczales chodzic na silownie to robiles pompki na poreczach z dodatkowym 60kg obciazeniem, no ale sory ja jestem za slaby i niestety nie umiem zrobic 3 i 4 serii poprawnie bez ciezaru bo brak mi sily

Zmieniony przez - sucharrr w dniu 2013-03-22 18:01:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Robiłem normalnie bez z ciężarem własnego ciała, zamiast gumy nogą mozesz sobie pomagać, na alledrogo masz za 37 z przesyłką, lub za 23 THERA BAND TAŚMA GUMA DO ĆWICZEŃ 1,5 m CZERWONA

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
odpuść sobie te gumy, nie jesteś baba chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
to lepiej zrobic 2 serie dipsow bez gum niz 4 pełne serie z gumami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
ile razy dajesz rade z jednym razem zrobic pompek na poreczach? szczerze mowiac nie widzialem nigdy by ktos robil pompki na poreczach z gumami jakimiś, z łańcuchami jako obciążenie to widzialem, ale nie z gumami do ułatwiania ;] Ćwiczenie ilości powtórzeń tak samo się robi chyba jak przy ćwiczeniu podciągania, jak nie dajesz rady to rób negatywy same na koniec, tak mi się wydaje ze bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
Robie roczny cykl na mase autorstwa "pumy" z mnbbc com
1. Przysiad Tylni / Rampa 10 / Przerwy do 120 sekund
2. Przysiad Przedni / Rampa 10 / Przerwy do 120 sekund
3. Press stojąc / Rampa 10 / Przerwy do 120 sekund
4. Pompki na poręczach / Rampa 10 / Przerwy do 120 sekund

Robie jedna serie 10xciężar ciała
Robie druga serie 9xciężar ciała (tutaj juz dziesiąte powtórzenie do upadek mięśniowy, chyba tak to sie nazywa. Rece mi sie trzęsą i nie potrafie zrobic ostatniego powtorzenia tak jakby mi nagle odjęło moją całą siłe)
O trzeciej serii moge pomarzyć, zrobie moze jedno powtorzenie i juz na drugim mam upadek mięśniowy

Efekt jest pewnie taki dlatego ze pompki sa na ostatnim miejscu? Jak myslicie, przelozyc pompki na pierwsze cwiczenie?

Zmieniony przez - sucharrr w dniu 2013-03-23 18:22:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biegaj charytatywnie!

Następny temat

***Jakie Macie Największe Problemy z Odchudzaniem?***

WHEY premium