SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gumki z allegro...?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1169
siema, dziwny temat troche moze, ale chcialem zapytać czy zamawia ktoś kondomy przez allegro? czy nie są "dziurowane" (czy jakiś d**** ich nie przebija igiełką żeby komuś zrobić niespodzianke?) bo nie dość że tańsze to można uniknać głupiego wzroku starych bab w sklepach :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14111
haha, to zależy od sprzedawcy :D kup i sie przekonaj, opowiesz nam o wrażeniach za 9 miesięcy :D

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."

"Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

"Większości łatwiej ignorować prawdę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1303
to ty musisz być zawodowy ruchacz ,żeby opłacało Ci się jeszcze z przesyłką :P

"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od ciebie wymaga"

Henry Ward Beeche

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Augustyn z Hippony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
osobiscie radziłbym troche tej kaski dolozyc i kupowac w aptekach,
chociaz jak na allegro masz firme, a nie osobę prywatną to raczej i tak problemu nie powinno byc, gorzej jak listonos cos z tym zrobi niechcący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1169
zawodowy ruchacz haha bez przesady no ale moze to dziwne ale troche wstydze sie czy to w sklepie czy na stacjach benzynowych (kiedys stoje w kolejce z gumkami w innym miescie a tu k***a moja ciotka ;D a troszke młody jeszcze jestem) co do cen na allegro to opłaca się już przy 3 sztukach tak na prawde(przesyłka 7zł, 1kondom 1-2zł http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&order=bd&sg=0&string=durex ) tylko własnie pytam bo nie wiem jak z bezpieczeństwem bo do ojcostwa mi się nie spieszy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
W sklepie kup co za problem :p . W biedronce masz po 4zl chyba za 3 gumki. ;P . Osobiscie wole doplacic i kupic cos normalnego ;]

Przed nami jeszcze dużo pracy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1303
Wstydzisz sie kupować w sklepie a co będzie jak Twoi rodzice odbiorą paczke?Wtedy to Ci będzie głupio :P

"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od ciebie wymaga"

Henry Ward Beeche

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Augustyn z Hippony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1169
ponoć jakoś to kamuflują :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11619
Używałem i z tego co wiem dziecka nie mam także mogę powiedzieć, że się sprawdziły. Wychodzą opłacalnie cenowo, przy większej ilości sztuk. A co do wysyłki to są opcje poste restante, czyli wysyłają na najbliższy oddział pocztowy i stamtąd odbierasz. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakich cwiczen unikac przy skoliozie?

Następny temat

ból brzucha po prawej stronie pod żebrami po ucisku

WHEY premium